select

Konsultacijos telefonu (8 5) 213 9772

2022-05-06

VDI skaidriai dirbančio ID tikrinimuose taikys 2 mėn. baudų moratoriumą

Nuo 2022 m. balandžio 1 d. startuoja skaidriai dirbančiojo ID. Skaidriai dirbančiojo identifikavimo kodą privalo turėti visi statybvietėje statybos darbus atliekantys asmenys: dirbantys pagal darbo sutartį ar vykdantys savarankišką veiklą, pagal civilinę sutartį dirbantys mažosios bendrijos vadovai, taip pat komandiruoti į Lietuvos Respubliką darbuotojai.

2022-05-04

Valstybinės darbo inspekcijos vadovų vizitas Vilniaus universitete: sutarta dėl bendradarbiavimo

Vilniaus universiteto Teisės fakulteto (VU TF) dekanas prof. dr. Tomas Davulis ir Lietuvos Respublikos valstybinės darbo inspekcijos prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos (VDI) vadovas – šalies vyriausiasis valstybinis darbo inspektorius Jonas Gricius šiandien pasirašė bendradarbiavimo sutartį, kuria susitarė dėl bendrų veiklų abiem institucijoms svarbiose srityse.

2022-04-29

Valstybinė darbo inspekcija ar Darbo ginčų komisija? Kada ir į ką kreiptis?

Dažnai viešumoje daroma klaida DGK veiklą tiesiogiai priskiriant VDI. Iš tiesų, DGK yra ikiteisminis organas, nagrinėjantis individualius darbo ginčus tarp darbuotojo ir darbdavio bei kolektyvinius darbo ginčus dėl teisės tarp darbuotojų atstovų (pvz., profesinės sąjungos, darbo tarybos) ir darbdavio (ar darbdavių organizacijų).

 

ALT

DISKRIMINACIJA DĖL AMŽIAUS DARBE

ALT

LYGIOS GALIMYBĖS

ALT

ŠEIMA IR DARBAS

ALT

DARBO GINČAI

ALT

DSS MOKYMAS IR ŽINIŲ TIKRINIMAS

ALT

METODINĖS REKOMENDACIJOS

ALT

NELEGALUS IR PRIVERSTINIS DARBAS

ALT

NELAIMINGI ATSITIKIMAI

ALT

NAUJIENOS IR RENGINIAI

Covid

SVARBI INFORMACIJA DĖL COVID-19