• Konsultacijų tel.: (8 5) 213 9772
 • Pranešk apie nelegalų darbą tel.: (8 5) 213 9750

 

 

 

 • Naujienos

 • 08 vasaris

  Lanksčios darbo sąlygos: kokių teisių gali tikėtis darbuotojas?

  Valstybinė darbo inspekcija (VDI) primena, kad lanksčios darbo sąlygos – tai galimybė darbuotojams efektyviau ir produktyviau dirbti, derinant darbą ir asmeninį gyvenimą, pasirenkant labiausiai tinkamas darbo formas.

  Skaityti visą tekstą

 • 06 vasaris

  Praėjusią savaitę iš įmonių gauti pranešimai apie nelaimes darbe

  Praėjusią savaitę Valstybinėje darbo inspekcijoje (2023 m. vasario 6 d. 8 val. duomenimis) gauti pranešimai, kad įvykių darbe metu buvo sunkiai pakenkta 3 darbuotojų sveikatai.

  Skaityti visą tekstą

 • 02 vasaris

  2022 metais įvykusių nelaimingų atsitikimų darbe apžvalga

  Praėjusiais metais Valstybinė darbo inspekcija (VDI) vykdė kampaniją VIZIJA NULIS, kuria siekė atkreipti dėmesį į augantį žūčių skaičių darbe, paskatinti darbdavius ir darbuotojus labiau susitelkti įgyvendinant saugaus darbo kultūros idėją bei dar labiau atkreipti visuomenės dėmesį į darbuotojų saugos ir sveikatos prevencijos svarbą bei žalą, kurią sukelia abejingumas pavojingoms darbo sąlygoms.

  Skaityti visą tekstą

 • 01 vasaris

  VDI tyrimas dėl vyrų ir moterų darbo užmokesčio atotrūkio

  Valstybinė darbo inspekcija 2022 metais atliko 30 planinių patikrinimų dėl lygių galimybių ir nediskriminavimo principų laikymosi įmonėse, kuriose stebimas didžiausias moterų ir vyrų darbo užmokesčių atotrūkis.

  Skaityti visą tekstą

 • 31 sausis

  Darbuotojų saugos ir sveikatos paslaugų teikėjų dėmesiui

  Duomenys turi būti pateikti per VDI pateikimo formą Elektroninių paslaugų darbdaviams sistemoje (EPDS) iki kovo 1 d.

  Skaityti visą tekstą

 • 23 sausis

  VU Teisės fakultete vyko neformali dalykinė diskusija darbo ginčų klausimais

  2023 m. sausio 20 d. Vilniaus universiteto Teisės fakultete vyko darbo ginčų komisijų narių ir teisės srities mokslininkų susitikimas-diskusija darbo ginčų klausimais.

  Skaityti visą tekstą

 • 29 gruodis

  Keičiasi reikalavimai darbo vietose naudojant diizocianatus

Naujienų archyvas

 • Seminarai ir renginiai

 • 08 vasaris

  Nuotolinis seminaras „Aktualūs darbuotojų saugos ir sveikatos klausimai“

  Vasario 8 d. 10 val. VDI kviečia į nemokamą nuotolinį seminarą „Aktualūs darbuotojų saugos ir sveikatos klausimai“. Seminaras skirtas atkreipti dėmesį į 2023 m. įsigaliosiančius teisės aktus dėl diizocianatų saugaus naudojimo, ypatumų dirbant aukštyje (įskaitant aukštalipius) bei nuotolinio / hibridinio darbo organizavimo problemas. Seminaras aktualus įmonių, jų padalinių vadovams, darbuotojų atstovams, darbuotojų saugos ir sveikatos tarnybų atstovams.

  Renginio data: 2023 m. vasario 8 d. Pradžia – 10 val.
  Renginio vieta: seminaras vyks nuotoliniu būdu per Teams platformą.

  Būtina išankstinė registracija. Registruotis galima iki vasario 1 d. (imtinai). Užsiregistravusiems asmenims bus išsiųstas kvietimas su prisijungimo nuoroda likus 1 dienai iki seminaro pradžios. Dalyviams jų nurodytu el. paštu bus siunčiami pažymėjimai, patvirtinantys DSS specialisto kvalifikaciją.

  5