select

SVARBI INFORMACIJA DĖL COVID-19

Čia rasite pranešimų dėl prastovų tvarką, VDI rekomendacijas, informaciją apie darbo santykių reguliavimą ekstremaliosios situacijos ir (ar) karantino metu bei naudingas nuorodas.
2021-10-21

Valstybinės darbo inspekcijos vadovų vizitas į KU: susitarta dėl bendradarbiavimo

Klaipėdos universiteto rektorius prof. dr. Artūras Razbadauskas ir LR valstybinės darbo inspekcijos prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos vadovas – šalies vyriausiasis valstybinis darbo inspektorius Jonas Gricius šiandien pasirašė bendradarbiavimo sutartį, kuria susitarė dėl abiem institucijoms aktualių bendrų veiklų.

2021-10-18

Nuo lapkričio 1 d. - didesnės baudos už darbuotojų saugos ir sveikatos bei darbo įstatymų pažeidimus

VDI primena, kad pagal aktualiausius Administracinių nusižengimų kodekso nuostatų pakeitimus, numatančius administracinę atsakomybę už darbuotojų saugos ir sveikatos bei darbo įstatymų pažeidimus, nuo šių metų lapkričio 1 d. didėja šios baudos

2021-09-10

Nuo rugsėjo 13 d. keičiasi VDI aptarnavimo tvarka

Nuo 2021 m. rugsėjo 13 d. tiesioginio kontakto būdu (VDI) priimami ir aptarnaujami tik tie VDI lankytojai, kurie turi Galimybių pasą arba kitą teisės aktų nustatytą dokumentą, patvirtinantį, kad asmuo pasitikrino, ar neserga Covid-19 liga, arba kad asmuo yra paskiepytas vakcina, arba kad asmuo yra persirgęs šia užkrečiamąja liga.

 

ALT

DISKRIMINACIJA DĖL AMŽIAUS DARBE

ALT

LYGIOS GALIMYBĖS

ALT

ŠEIMA IR DARBAS

ALT

DARBO GINČAI

ALT

DSS MOKYMAS IR ŽINIŲ TIKRINIMAS

ALT

METODINĖS REKOMENDACIJOS

ALT

NELEGALUS IR PRIVERSTINIS DARBAS

ALT

NELAIMINGI ATSITIKIMAI

ALT

NAUJIENOS IR RENGINIAI