• Konsultacijų tel.: (8 5) 213 9772
  • Pranešk apie nelegalų darbą tel.: (8 5) 213 9750

 

5

Darbo teisės skyrius

 

Darbo teisės skyrius (darbuotojai: 26) Aguonų g. 4, LT - 03213 Vilnius, (85) 260 3473, sarunas.orlavicius@vdi.lt  
VDI konsultacijos teikiamos telefonu (8 5) 213 9772 nuo 9.00 iki 16.00. Prieššventinę dieną ir penktadieniais 1 valanda trumpiau. Pietų pertrauka nuo 12.00 iki 13.00.

Skyriaus darbuotojai

Vardas, pavardė
Vardas, pavardė
Telefonas
Telefonas
E. paštas
E. paštas
Pareigos
Pareigos
Metinės užduotys
Metinės užduotys
Dienos statusas
Dienos statusas
Šarūnas Orlavičius (8 5) 260 3473 sarunas.orlavicius@vdi.lt skyriaus vedėjas Užduotys dirba
Sandra Vancevičienė (8 5) 260 3473 sandra.vanceviciene@vdi.lt Patarėja atostogauja
Kristina Palevičienė (85) 2603473 kristina.paleviciene@vdi.lt vyriausioji specialistė Užduotys atostogauja
Rūta Kisieliūtė (8 5) 260 3473 ruta.kisieliute@vdi.lt vyriausioji specialistė Užduotys dirba
Loreta Laričeva (8 5) 260 3473 loreta.lariceva@vdi.lt vyriausioji specialistė Užduotys dirba
Beata Bieliauskienė (8 5) 260 3473 beata.bieliauskiene@vdi.lt vyriausioji specialistė Užduotys dirba
Diana Strautniekienė (8 5) 260 3473 diana.strautniekiene@vdi.lt vyriausioji specialistė Užduotys dirba
Jolanta Prokopovič (85) 2603473 jolanta.prokopovic@vdi.lt vyriausioji specialistė Užduotys dirba
Tautvydas Zasas (8 5) 260 3473 tautvydas.zasas@vdi.lt vyriausiasis specialistas Užduotys dirba
Ieva Piličiauskaitė (8 5) 260 3473) ieva.piliciauskaite@vdi.lt Patarėja dirba
Vaida Arlauskaitė (8 5) 213 9771 vaida.arlauskaite@vdi.lt vyriausioji specialistė Užduotys dirba
Laurynas Gudžiūnas (8 5) 260 3473 laurynas.gudziunas@vdi.lt vyriausiasis specialistas Užduotys dirba
Ignas Katkevičius (8 5) 213 9771 ignas.katkevicius@vdi.lt Teisininkas dirba
Tomas Dargis (85) 2603473 tomas.dargis@vdi.lt Teisininkas atostogauja
Dalia Danė (8 5) 213 9771 dalia.dane@vdi.lt Teisininkė dirba
Justyna Ščerba (8 5) 213 9771 justyna.scerba@vdi.lt vyriausioji specialistė Užduotys dirba
Tomas Saulėnas (8 5) 260 3473 tomas.saulenas@vdi.lt Teisininkas atostogauja
Austėja Miškinytė (8 5) 260 3473 austeja.miskinyte@vdi.lt Teisininkė dirba
Donatas Varnas (8-5) 260 3473 donatas.varnas@vdi.lt vyriausiasis specialistas Užduotys atostogauja
Diana Gečienė (8 5) 260 3473 diana.geciene@vdi.lt Teisininkė dirba
Gražina Kliukoit (8 5) 260 3473 grazina.kliukoit@vdi.lt Teisininkė dirba
Rimas Matesovičius (8 5) 260 3473 rimas.matesovicius@vdi.lt Teisininkas dirba
Julija Miliun (8 5) 213 9771 julija.miliun@vdi.lt Teisininkė dirba
Romualdas Pliavga (8 5) 260 3473 romualdas.pliavga@vdi.lt Teisininkas dirba
Inga Olifer (8 5) 213 9771 inga.olifer@vdi.lt vyriausioji specialistė Užduotys dirba
Ramunė Vidmantienė (8 5) 213 9771 ramanu.vidmantiene@vdi.lt Teisininkė dirba