• Konsultacijų tel.: (8 5) 213 9772
  • Pranešk apie nelegalų darbą tel.: (8 5) 213 9750

 

17

Šiaulių teritorinis skyrius

 

Šiaulių teritorinis skyrius (darbuotojai: 21) Dvaro g. 50, LT-76346 Šiauliai, (8 41) 524 635, siauliai@vdi.lt  

Skyriaus darbuotojai

Vardas, pavardė
Vardas, pavardė
Telefonas
Telefonas
E. paštas
E. paštas
Pareigos
Pareigos
Metinės užduotys
Metinės užduotys
Dienos statusas
Dienos statusas
Zenonas Griguola (8 41) 42 09 31 zenonas.griguola@vdi.lt skyriaus vedėjas - vyriausiasis darbo inspektorius Užduotys atostogauja
Stasys Joneikis (8 41) 52 46 37 stasys.joneikis@vdi.lt Patarėjas - vyriausiasis darbo inspektorius Užduotys dirba
Jonas Liekis (8 444) 60 270 jonas.liekis@vdi.lt Patarėjas - vyriausiasis darbo inspektorius Užduotys atostogauja
Kęstutis Jonkus (8 41) 42 09 36 kestutis.jonkus@vdi.lt vyriausiasis darbo inspektorius Užduotys dirba
Vyta Puodžienė (8 41) 52 46 36 vyta.puodziene@vdi.lt vyriausioji darbo inspektorė Užduotys dirba
Aidas Šiurkus (8 41) 42 09 32 aidas.siurkus@vdi.lt vyriausiasis darbo inspektorius Užduotys dirba
Nerijus Vencius (8 41) 52 37 02 nerijus.vencius@vdi.lt vyriausiasis darbo inspektorius dirba
Vilija Visockienė (8 41) 52 37 02 vilija.visockiene@vdi.lt vyriausioji darbo inspektorė atostogauja
Jolita Grigaitienė (8 41) 42 09 34 jolita.grigaitiene@vdi.lt vyriausioji darbo inspektorė Užduotys dirba
Karolina Vyniautaitė (8 41) 52 77 73 karolina.vyniautaite@vdi.lt vyriausioji darbo inspektorė Užduotys atostogauja
Andrius Jankauskas (8 41) 52 77 73 andrius.jankauskas@vdi.lt vyriausiasis darbo inspektorius Užduotys atostogauja
Simona Mickutė (8 41) 42 09 32 simona.mickute@vdi.lt vyriausioji darbo inspektorė dirba
Stanislovas Tamutis (8 41) 42 09 39 stanislovas.tamutis@vdi.lt vyriausiasis darbo inspektorius Užduotys dirba
Elvyra Gaižauskienė (8 443) 65 007 mazeikiai@vdi.lt vyriausioji darbo inspektorė Užduotys atostogauja
Leonidas Ramanauskas (8 444) 60 147 leonidas.ramanauskas@vdi.lt vyriausiasis darbo inspektorius dirba
Virginijus Jankauskas (8 4) 446 0230 virginijus.jankauskas@vdi.lt vyriausiasis darbo inspektorius Užduotys dirba
Dalia Mikalauskienė (8 444) 53 225 dalia.mikalauskiene@vdi.lt vyriausioji darbo inspektorė Užduotys dirba
Saulė Vaitkevičienė (8 444) 60 665 saule.vaitkeviciene@vdi.lt vyriausioji darbo inspektorė Užduotys dirba
Edita Kazisalkienė (8 41) 52 46 35 siauliai@vdi.lt vyriausioji specialistė dirba
Jūratė Sitnikienė (8 41) 52 46 35 jurate.sitnikiene@vdi.lt vyriausioji specialistė dirba
Rita Mušauskienė (8 444) 60 269 rita.musauskiene@vdi.lt vyresnioji specialistė dirba