• Konsultacijų tel.: (8 5) 213 9772
  • Pranešk apie nelegalų darbą tel.: (8 5) 213 9750

 

17

Šiaulių teritorinis skyrius

 

Šiaulių teritorinis skyrius (darbuotojai: 21) Dvaro g. 50, LT-76346 Šiauliai, (8 41) 524 635, siauliai@vdi.lt  

VDI konsultacijos teikiamos telefonu (8 5) 213 9772 nuo 9.00 iki 16.00. Prieššventinę dieną ir penktadieniais 1 valanda trumpiau. Pietų pertrauka nuo 12.00 iki 13.00.

Skyriaus darbuotojai

Vardas, pavardė
Vardas, pavardė
Telefonas
Telefonas
E. paštas
E. paštas
Pareigos
Pareigos
Metinės užduotys
Metinės užduotys
Dienos statusas
Dienos statusas
Zenonas Griguola (8 41) 42 09 31 zenonas.griguola@vdi.lt skyriaus vedėjas - vyriausiasis darbo inspektorius Užduotys dirba
Stasys Joneikis (8 41) 52 46 37 stasys.joneikis@vdi.lt Patarėjas - vyriausiasis darbo inspektorius Užduotys atostogauja
Jonas Liekis (8 444) 60 270 jonas.liekis@vdi.lt Patarėjas - vyriausiasis darbo inspektorius Užduotys dirba
Kęstutis Jonkus (8 41) 42 09 36 kestutis.jonkus@vdi.lt vyriausiasis darbo inspektorius Užduotys atostogauja
Vyta Puodžienė (8 41) 52 46 36 vyta.puodziene@vdi.lt vyriausioji darbo inspektorė Užduotys dirba
Aidas Šiurkus (86) 186 6075 aidas.siurkus@vdi.lt vyriausiasis darbo inspektorius Užduotys atostogauja
Nerijus Vencius (8 41) 52 37 02 nerijus.vencius@vdi.lt vyriausiasis darbo inspektorius dirba
Vilija Visockienė (8 41) 52 37 02 vilija.visockiene@vdi.lt vyriausioji darbo inspektorė dirba
Jolita Grigaitienė (8 41) 42 09 34 jolita.grigaitiene@vdi.lt vyriausioji darbo inspektorė Užduotys dirba
Karolina Vyniautaitė (8 41) 52 77 73 karolina.vyniautaite@vdi.lt vyriausioji darbo inspektorė Užduotys dirba
Andrius Jankauskas (8 41) 52 77 73 andrius.jankauskas@vdi.lt vyriausiasis darbo inspektorius Užduotys dirba
Simona Mickutė (8 41) 42 09 32 simona.mickute@vdi.lt vyriausioji darbo inspektorė dirba
Stanislovas Tamutis (8 41) 42 09 39 stanislovas.tamutis@vdi.lt vyriausiasis darbo inspektorius Užduotys dirba
Elvyra Gaižauskienė (8 443) 65 007 mazeikiai@vdi.lt vyriausioji darbo inspektorė Užduotys dirba
Leonidas Ramanauskas (8 444) 60 147 leonidas.ramanauskas@vdi.lt vyriausiasis darbo inspektorius atostogauja
Virginijus Jankauskas (8 4) 446 0230 virginijus.jankauskas@vdi.lt vyriausiasis darbo inspektorius Užduotys dirba
Dalia Mikalauskienė (8 444) 53 225 dalia.mikalauskiene@vdi.lt vyriausioji darbo inspektorė Užduotys atostogauja
Saulė Vaitkevičienė (8 444) 60 665 saule.vaitkeviciene@vdi.lt vyriausioji darbo inspektorė Užduotys atostogauja
Edita Kazisalkienė (8 41) 52 46 35 siauliai@vdi.lt Administratorė sekretorė atostogauja
Jūratė Sitnikienė (8 41) 52 46 35 jurate.sitnikiene@vdi.lt Administratorė sekretorė dirba
Rita Mušauskienė (8 444) 60 269 rita.musauskiene@vdi.lt Administratorė sekretorė dirba