• Konsultacijų tel.: (8 5) 213 9772
  • Pranešk apie nelegalų darbą tel.: (8 5) 213 9750

 

16

Klaipėdos teritorinis skyrius

 

Klaipėdos teritorinis skyrius (darbuotojai: 26) Taikos pr. 28, LT-91220 Klaipėda, (8 46) 495 064, klaipeda@vdi.lt  
VDI konsultacijos teikiamos telefonu (8 5) 213 9772 nuo 9.00 iki 16.00. Prieššventinę dieną ir penktadieniais 1 valanda trumpiau. Pietų pertrauka nuo 12.00 iki 13.00.

Skyriaus darbuotojai

Vardas, pavardė
Vardas, pavardė
Telefonas
Telefonas
E. paštas
E. paštas
Pareigos
Pareigos
Metinės užduotys
Metinės užduotys
Dienos statusas
Dienos statusas
Vytautas Ročys (8 46) 49 44 15 vytautas.rocys@vdi.lt skyriaus vedėjas - vyriausiasis darbo inspektorius Užduotys dirba
Virginija Leškauskienė (8 46) 49 50 64 virginija.leskauskiene@vdi.lt Patarėja - vyriausioji darbo inspektorė Užduotys dirba
Raimundas Leonavičius (8 446) 61 346 raimundas.leonavicius@vdi.lt Patarėjas - vyriausiasis darbo inspektorius Užduotys dirba
Arūnas Džiugas (8 46) 49 54 78 arunas.dziugas@vdi.lt vyriausiasis darbo inspektorius Užduotys dirba
Edmundas Gustainis (8 46) 49 54 78 edmundas.gustainis@vdi.lt vyriausiasis darbo inspektorius Užduotys dirba
Saulius Surblys (8 46) 49 07 75 saulius.surblys@vdi.lt vyriausiasis darbo inspektorius Užduotys dirba
Monika Gailienė (8 46) 49 40 28 monika.gailiene@vdi.lt vyriausioji darbo inspektorė Užduotys dirba
Silva Siurblienė (8 46) 49 40 28 silva.siurbliene@vdi.lt vyriausioji darbo inspektorė Užduotys dirba
Roma Vasiliauskienė (8 46) 49 58 37 roma.vasiliauskiene@vdi.lt vyriausioji darbo inspektorė Užduotys atostogauja
Arturas Lacitis (8 46) 49 07 75 arturas.lacitis@vdi.lt vyriausiasis darbo inspektorius Užduotys dirba
Tomas Lembutis (8 46) 494 472 tomas.lembutis@vdi.lt vyriausiasis darbo inspektorius Užduotys atostogauja
Vytautas Garbačiauskas (8 46) 49 41 58 vytautas.garbaciauskas@vdi.lt vyriausiasis darbo inspektorius Užduotys dirba
Marijus Dargis (8 46) 49 44 72 marijus.dargis@vdi.lt vyriausiasis darbo inspektorius Užduotys dirba
Asta Žvaliauskienė (8 46) 49 44 72 asta.zvaliauskiene@vdi.lt vyriausioji darbo inspektorė Užduotys dirba
Dovilė Pranauskienė (8 46) 49 44 72 (8 46) 49 58 37 dovile.pranauskiene@vdi.lt vyriausioji darbo inspektorė Užduotys dirba
Diana Ulčinskienė (8 46) 49 58 37 diana.ulcinskiene@vdi.lt vyriausioji darbo inspektorė Užduotys dirba
Algirdas Rekašius (8 46) 49 58 37 algirdas.rekasius@vdi.lt vyriausiasis darbo inspektorius Užduotys dirba
Simas Sviderskas (8 46) 49 41 58 simas.sviderskas@vdi.lt vyriausiasis darbo inspektorius Užduotys dirba
Rita Dragašienė (8 46) 49 40 28 rita.dragasiene@vdi.lt vyriausioji darbo inspektorė Užduotys dirba
Inga Grunskytė (8 46) 49 40 28 inga.grunskyte@vdi.lt vyriausioji darbo inspektorė Užduotys dirba
Rimantas Kičas (8 446) 61 395 rimantas.kicas@vdi.lt vyriausiasis darbo inspektorius Užduotys dirba
Žanas Kiselevičius (8 446) 61 495 zanas.kiselevicius@vdi.lt vyriausiasis darbo inspektorius Užduotys dirba
Vytautas Simonavičius (8 446) 72 472 vytautas.simonavicius@vdi.lt vyriausiasis darbo inspektorius Užduotys dirba
Alvida Grigutienė (8 46) 49 50 64 alvida.grigutiene@vdi.lt Administratorė sekretorė dirba
Jūratė Mineikienė 846495064 jurate.mineikiene@vdi.lt Administratorė sekretorė atostogauja
Rima Rimkutė (8 446) 61 085 rima.rimkute@vdi.lt Administratorė sekretorė dirba