• Konsultacijų tel.: (8 5) 213 9772
  • Pranešk apie nelegalų darbą tel.: (8 5) 213 9750

 

16

Klaipėdos teritorinis skyrius

 

Klaipėdos teritorinis skyrius (darbuotojai: 27) Taikos pr. 28, LT-91220 Klaipėda, (8 46) 495 064, klaipeda@vdi.lt  

Skyriaus darbuotojai

Vardas, pavardė
Vardas, pavardė
Telefonas
Telefonas
E. paštas
E. paštas
Pareigos
Pareigos
Metinės užduotys
Metinės užduotys
Dienos statusas
Dienos statusas
Vytautas Ročys (8 46) 49 44 15 vytautas.rocys@vdi.lt skyriaus vedėjas - vyriausiasis darbo inspektorius Užduotys dirba
Virginija Leškauskienė (8 46) 49 50 64 virginija.leskauskiene@vdi.lt Patarėja - vyriausioji darbo inspektorė Užduotys dirba
Raimundas Leonavičius (8 446) 61 346 raimundas.leonavicius@vdi.lt Patarėjas - vyriausiasis darbo inspektorius Užduotys dirba
Arūnas Džiugas (8 46) 49 54 78 arunas.dziugas@vdi.lt vyriausiasis darbo inspektorius Užduotys dirba
Edmundas Gustainis (8 46) 49 54 78 edmundas.gustainis@vdi.lt vyriausiasis darbo inspektorius Užduotys dirba
Saulius Surblys (8 46) 49 07 75 saulius.surblys@vdi.lt vyriausiasis darbo inspektorius Užduotys dirba
Monika Gailienė (8 46) 49 40 28 monika.gailiene@vdi.lt vyriausioji darbo inspektorė Užduotys dirba
Silva Siurblienė (8 46) 49 40 28 silva.siurbliene@vdi.lt vyriausioji darbo inspektorė Užduotys dirba
Roma Vasiliauskienė (8 46) 49 58 37 roma.vasiliauskiene@vdi.lt vyriausioji darbo inspektorė Užduotys dirba
Arturas Lacitis (8 46) 49 07 75 arturas.lacitis@vdi.lt vyriausiasis darbo inspektorius Užduotys dirba
Tomas Lembutis (8 46) 494 472 tomas.lembutis@vdi.lt vyriausiasis darbo inspektorius Užduotys dirba
Vytautas Garbačiauskas (8 46) 49 41 58 vytautas.garbaciauskas@vdi.lt vyriausiasis darbo inspektorius Užduotys dirba
Marijus Dargis (8 46) 49 44 72 marijus.dargis@vdi.lt vyriausiasis darbo inspektorius Užduotys atostogauja
Asta Žvaliauskienė (8 46) 49 44 72 asta.zvaliauskiene@vdi.lt vyriausioji darbo inspektorė Užduotys dirba
Aušra Pietarytė (8 46) 49 54 78 ausra.pietaryte@vdi.lt vyriausioji darbo inspektorė Užduotys dirba
Dovilė Pranauskienė (8 46) 49 44 72 (8 46) 49 58 37 dovile.pranauskiene@vdi.lt vyriausioji darbo inspektorė Užduotys atostogauja
Diana Ulčinskienė (8 46) 49 58 37 diana.ulcinskiene@vdi.lt vyriausioji darbo inspektorė Užduotys dirba
Algirdas Rekašius (8 46) 49 58 37 algirdas.rekasius@vdi.lt vyriausiasis darbo inspektorius Užduotys dirba
Simas Sviderskas (8 46) 49 41 58 simas.sviderskas@vdi.lt vyriausiasis darbo inspektorius Užduotys atostogauja
Rita Dragašienė (8 46) 49 40 28 rita.dragasiene@vdi.lt vyriausioji darbo inspektorė Užduotys atostogauja
Inga Grunskytė (8 46) 49 40 28 inga.grunskyte@vdi.lt vyriausioji darbo inspektorė Užduotys dirba
Rimantas Kičas (8 446) 61 395 rimantas.kicas@vdi.lt vyriausiasis darbo inspektorius Užduotys dirba
Žanas Kiselevičius (8 446) 61 495 zanas.kiselevicius@vdi.lt vyriausiasis darbo inspektorius Užduotys atostogauja
Vytautas Simonavičius (8 446) 72 472 vytautas.simonavicius@vdi.lt vyriausiasis darbo inspektorius Užduotys atostogauja
Alvida Grigutienė (8 46) 49 50 64 alvida.grigutiene@vdi.lt vyriausioji specialistė dirba
Jūratė Mineikienė 846495064 jurate.mineikiene@vdi.lt vyriausioji specialistė dirba
Rima Rimkutė (8 446) 61 085 rima.rimkute@vdi.lt vyresnioji specialistė dirba