• Konsultacijų tel.: (8 5) 213 9772
  • Pranešk apie nelegalų darbą tel.: (8 5) 213 9750

 

15

Kauno teritorinis skyrius

 

Kauno teritorinis skyrius (darbuotojai: 36) Aušros g. 44, LT-44157 Kaunas, (8 37) 338 506, kaunas@vdi.lt  

Skyriaus darbuotojai

Vardas, pavardė
Vardas, pavardė
Telefonas
Telefonas
E. paštas
E. paštas
Pareigos
Pareigos
Metinės užduotys
Metinės užduotys
Dienos statusas
Dienos statusas
Adas Baliukevičius (8 37) 33 85 07 adas.baliukevicius@vdi.lt skyriaus vedėjas - vyriausiasis darbo inspektorius Užduotys dirba
Virginijus Lukavičius (8 37) 33 85 12 virginijus.lukavicius@vdi.lt Patarėjas - vyriausiasis darbo inspektorius Užduotys dirba
Vytautas Gegužis (8 315) 73 370 vytautas.geguzis@vdi.lt Patarėjas - vyriausiasis darbo inspektorius Užduotys dirba
Albinas Beinarauskas (8 343) 59 782 albinas.beinarauskas@vdi.lt Patarėjas - vyriausiasis darbo inspektorius Užduotys atostogauja
Dovilė Kondratienė (8 37) 33 85 18 dovile.kondratiene@vdi.lt vyriausioji darbo inspektorė Užduotys dirba
Algis Bisikirskas (8 37) 33 85 10 algis.bisikirskas@vdi.lt vyriausiasis darbo inspektorius Užduotys atostogauja
Zina Grabauskienė (8 37) 33 85 10 zina.grabauskiene@vdi.lt vyriausioji darbo inspektorė Užduotys dirba
Mantas Paunksnis (8 37) 33 85 14 mantas.paunksnis@vdi.lt vyriausiasis darbo inspektorius Užduotys atostogauja
Aleksandras Riabčinskij (8 37) 33 85 16 aleksandras.riabcinskij@vdi.lt vyriausiasis darbo inspektorius dirba
Eugenijus Šeduikis (8 37) 33 85 11 eugenijus.seduikis@vdi.lt vyriausiasis darbo inspektorius Užduotys dirba
Kristina Obolevičienė (8 37) 33 85 13 kristina.oboleviciene@vdi.lt vyriausioji darbo inspektorė Užduotys atostogauja
Rimantas Kutra (8 37) 33 85 10 rimantas.kutra@vdi.lt vyriausiasis darbo inspektorius Užduotys dirba
Ramutė Vieraitienė (8 37) 33 85 09 ramute.vieraitiene@vdi.lt vyriausioji darbo inspektorė Užduotys atostogauja
Renata Kononova (8 37) 33 85 16 renata.kononova@vdi.lt vyriausioji darbo inspektorė Užduotys dirba
Tomas Dručiūnas (8 37) 33 85 17 tomas.druciunas@vdi.lt vyriausiasis darbo inspektorius Užduotys atostogauja
Arvydas Sabaliauskas (8 37) 33 85 13 arvydas.sabaliauskas@vdi.lt vyriausiasis darbo inspektorius Užduotys dirba
Kęstutis Štuikys (8 37) 33 85 14 kestutis.stuikys@vdi.lt vyriausiasis darbo inspektorius Užduotys atostogauja
Kristina Stasytienė 8 37) 33 85 11 kristina.stasytiene@vdi.lt vyriausioji darbo inspektorė Užduotys dirba
Ligita Klapavščiuk (8 37) 33 85 03 ligita.klapavsciuk@vdi.lt vyriausioji darbo inspektorė Užduotys dirba
Rūta Butkienė (8 37) 33 85 12 ruta.butkiene@vdi.lt vyriausioji darbo inspektorė Užduotys atostogauja
Andrius Pocius (8 37) 33 85 15 andrius.pocius@vdi.lt vyriausiasis darbo inspektorius Užduotys dirba
Raimondas Rizgelis (8 37) 33 85 17 raimondas.rizgelis@vdi.lt vyriausiasis darbo inspektorius Užduotys dirba
Arūnas Skučas (8 37) 33 85 19 arunas.skucas@vdi.lt vyriausiasis darbo inspektorius Užduotys dirba
Marytė Jazukevičienė (8 37) 33 85 19 maryte.jazukeviciene@vdi.lt vyresnioji darbo inspektorė Užduotys atostogauja
Daiva Bartkuvienė (8 343) 54 921 daiva.bartkuviene@vdi.lt vyriausioji darbo inspektorė Užduotys dirba
Gintaras Daubara (8 343) 54 214 gintaras.daubara@vdi.lt vyriausiasis darbo inspektorius Užduotys dirba
Marius Glodas (8 343) 54 214 marius.glodas@vdi.lt vyriausiasis darbo inspektorius Užduotys dirba
Sigitas Leskauskas (8 315) 73 371 sigitas.leskauskas@vdi.lt vyriausiasis darbo inspektorius Užduotys dirba
Nerijus Lašinskas (8 315) 74 752 nerijus.lasinskas@vdi.lt vyriausiasis darbo inspektorius Užduotys dirba
Vytautas Mikelionis (8 315) 74 668 vytautas.mikelionis@vdi.lt vyriausiasis darbo inspektorius Užduotys dirba
Daiva Šarkienė (8 315) 73 371 daiva.sarkiene@vdi.lt vyriausioji darbo inspektorė Užduotys dirba
Rasa Baležentienė (8 315) 74 668 rasa.balezentiene@vdi.lt vyriausioji darbo inspektorė Užduotys atostogauja
Laura Grajauskienė (8 37) 33 85 06 laura.grajauskiene@vdi.lt vyriausioji specialistė dirba
Jurgita Lukoševičienė (8 37) 33 85 06 jurgita.lukoseviciene@vdi.lt vyriausioji specialistė dirba
Irma Adžgauskienė (8 315) 73 370 alytus@vdi.lt vyriausioji specialistė dirba
Janina Sergejeva (8 343) 54 921 marijampole@vdi.lt vyresnioji specialistė dirba