• Konsultacijų tel.: (8 5) 213 9772
  • Pranešk apie nelegalų darbą tel.: (8 5) 213 9750

 

15

Kauno teritorinis skyrius

 

Kauno teritorinis skyrius (darbuotojai: 37) Aušros g. 44, LT-44157 Kaunas, (8 37) 338 506, kaunas@vdi.lt  
VDI konsultacijos teikiamos telefonu (8 5) 213 9772 nuo 9.00 iki 16.00. Prieššventinę dieną ir penktadieniais 1 valanda trumpiau. Pietų pertrauka nuo 12.00 iki 13.00.

Skyriaus darbuotojai

Vardas, pavardė
Vardas, pavardė
Telefonas
Telefonas
E. paštas
E. paštas
Pareigos
Pareigos
Metinės užduotys
Metinės užduotys
Dienos statusas
Dienos statusas
Adas Baliukevičius (8 37) 33 85 07 adas.baliukevicius@vdi.lt skyriaus vedėjas - vyriausiasis darbo inspektorius Užduotys dirba
Virginijus Lukavičius (8 37) 33 85 12 virginijus.lukavicius@vdi.lt vyriausiasis darbo inspektorius Užduotys dirba
Vytautas Gegužis (8 315) 73 370 vytautas.geguzis@vdi.lt Patarėjas - vyriausiasis darbo inspektorius Užduotys dirba
Albinas Beinarauskas (8 343) 59 782 albinas.beinarauskas@vdi.lt Patarėjas - vyriausiasis darbo inspektorius Užduotys dirba
Dovilė Kondratienė (8 37) 33 85 18 dovile.kondratiene@vdi.lt vyriausioji darbo inspektorė Užduotys dirba
Algis Bisikirskas (8 37) 33 85 10 algis.bisikirskas@vdi.lt vyriausiasis darbo inspektorius Užduotys dirba
Zina Grabauskienė (8 37) 33 85 10 zina.grabauskiene@vdi.lt vyriausioji darbo inspektorė Užduotys dirba
Mantas Paunksnis (8 37) 33 85 14 mantas.paunksnis@vdi.lt vyriausiasis darbo inspektorius Užduotys dirba
Aleksandras Riabčinskij (8 37) 33 85 16 aleksandras.riabcinskij@vdi.lt vyriausiasis darbo inspektorius dirba
Eugenijus Šeduikis (8 37) 33 85 11 eugenijus.seduikis@vdi.lt vyriausiasis darbo inspektorius Užduotys dirba
Kristina Obolevičienė (8 37) 33 85 13 kristina.oboleviciene@vdi.lt vyriausioji darbo inspektorė Užduotys atostogauja
Rimantas Kutra (8 37) 33 85 10 rimantas.kutra@vdi.lt vyriausiasis darbo inspektorius Užduotys dirba
Ramutė Vieraitienė 83 733 8509 ramute.vieraitiene@vdi.lt Organizavimo ir metodų specialistė Užduotys dirba
Renata Kononova (8 37) 33 85 16 renata.kononova@vdi.lt vyriausioji darbo inspektorė Užduotys dirba
Tomas Dručiūnas (8 37) 33 85 17 tomas.druciunas@vdi.lt vyriausiasis darbo inspektorius Užduotys dirba
Arvydas Sabaliauskas (8 37) 33 85 13 arvydas.sabaliauskas@vdi.lt vyriausiasis darbo inspektorius Užduotys dirba
Kęstutis Štuikys (8 37) 33 85 14 kestutis.stuikys@vdi.lt vyriausiasis darbo inspektorius Užduotys dirba
Kristina Stasytienė (8 37) 33 85 03 kristina.stasytiene@vdi.lt vyriausioji darbo inspektorė Užduotys dirba
Mantė Ajauskienė (8 37) 33 85 03 mante.ajauskiene@vdi.lt vyriausioji darbo inspektorė Užduotys dirba
Ligita Klapavščiuk (8 37) 33 85 03 ligita.klapavsciuk@vdi.lt vyriausioji darbo inspektorė Užduotys dirba
Rūta Butkienė (8 37) 33 85 12 ruta.butkiene@vdi.lt vyriausioji darbo inspektorė Užduotys dirba
Andrius Pocius (8 37) 33 85 15 andrius.pocius@vdi.lt vyriausiasis darbo inspektorius Užduotys dirba
Raimondas Rizgelis (8 37) 33 85 17 raimondas.rizgelis@vdi.lt vyriausiasis darbo inspektorius Užduotys dirba
Arūnas Skučas (8 37) 33 85 19 arunas.skucas@vdi.lt vyriausiasis darbo inspektorius Užduotys dirba
Marytė Jazukevičienė (8 37) 33 85 19 maryte.jazukeviciene@vdi.lt vyresnioji darbo inspektorė Užduotys dirba
Daiva Bartkuvienė (8 343) 54 921 daiva.bartkuviene@vdi.lt vyriausioji darbo inspektorė Užduotys dirba
Gintaras Daubara (8 343) 54 214 gintaras.daubara@vdi.lt vyriausiasis darbo inspektorius Užduotys dirba
Marius Glodas (8 343) 54 214 marius.glodas@vdi.lt vyriausiasis darbo inspektorius Užduotys dirba
Sigitas Leskauskas (8 315) 73 371 sigitas.leskauskas@vdi.lt vyriausiasis darbo inspektorius Užduotys dirba
Nerijus Lašinskas (8 315) 74 752 nerijus.lasinskas@vdi.lt vyriausiasis darbo inspektorius Užduotys atostogauja
Vytautas Mikelionis (8 315) 74 668 vytautas.mikelionis@vdi.lt vyriausiasis darbo inspektorius Užduotys atostogauja
Daiva Šarkienė (8 315) 73 371 daiva.sarkiene@vdi.lt vyriausioji darbo inspektorė Užduotys dirba
Rasa Baležentienė (8 315) 74 668 rasa.balezentiene@vdi.lt vyriausioji darbo inspektorė Užduotys dirba
Laura Grajauskienė (8 37) 33 85 06 laura.grajauskiene@vdi.lt Administratorė sekretorė dirba
Jurgita Lukoševičienė (8 37) 33 85 06 jurgita.lukoseviciene@vdi.lt Administratorė sekretorė dirba
Irma Adžgauskienė (8 315) 73 370 alytus@vdi.lt Administratorė sekretorė dirba
Janina Sergejeva (8 343) 54 921 marijampole@vdi.lt Administratorė sekretorė dirba