• Konsultacijų tel.: (8 5) 213 9772
  • Pranešk apie nelegalų darbą tel.: (8 5) 213 9750

 

15

Kauno teritorinis skyrius

 

Kauno teritorinis skyrius (darbuotojai: 36) Aušros g. 44, LT-44157 Kaunas, (8 37) 338 506, kaunas@vdi.lt  
VDI konsultacijos teikiamos telefonu (8 5) 213 9772 nuo 9.00 iki 16.00. Prieššventinę dieną ir penktadieniais 1 valanda trumpiau. Pietų pertrauka nuo 12.00 iki 13.00.

Skyriaus darbuotojai

Vardas, pavardė
Vardas, pavardė
Telefonas
Telefonas
E. paštas
E. paštas
Pareigos
Pareigos
Metinės užduotys
Metinės užduotys
Dienos statusas
Dienos statusas
Adas Baliukevičius (8 37) 33 85 07 adas.baliukevicius@vdi.lt skyriaus vedėjas - vyriausiasis darbo inspektorius Užduotys dirba
Virginijus Lukavičius (8 37) 33 85 12 virginijus.lukavicius@vdi.lt Patarėjas - vyriausiasis darbo inspektorius Užduotys dirba
Vytautas Gegužis (8 315) 73 370 vytautas.geguzis@vdi.lt Patarėjas - vyriausiasis darbo inspektorius Užduotys dirba
Albinas Beinarauskas (8 343) 59 782 albinas.beinarauskas@vdi.lt Patarėjas - vyriausiasis darbo inspektorius Užduotys dirba
Dovilė Kondratienė (8 37) 33 85 18 dovile.kondratiene@vdi.lt vyriausioji darbo inspektorė Užduotys dirba
Algis Bisikirskas (8 37) 33 85 10 algis.bisikirskas@vdi.lt vyriausiasis darbo inspektorius Užduotys dirba
Zina Grabauskienė (8 37) 33 85 10 zina.grabauskiene@vdi.lt vyriausioji darbo inspektorė Užduotys atostogauja
Mantas Paunksnis (8 37) 33 85 14 mantas.paunksnis@vdi.lt vyriausiasis darbo inspektorius Užduotys dirba
Aleksandras Riabčinskij (8 37) 33 85 16 aleksandras.riabcinskij@vdi.lt vyriausiasis darbo inspektorius dirba
Eugenijus Šeduikis (8 37) 33 85 11 eugenijus.seduikis@vdi.lt vyriausiasis darbo inspektorius Užduotys dirba
Kristina Obolevičienė (8 37) 33 85 13 kristina.oboleviciene@vdi.lt vyriausioji darbo inspektorė Užduotys dirba
Rimantas Kutra (8 37) 33 85 10 rimantas.kutra@vdi.lt vyriausiasis darbo inspektorius Užduotys dirba
Ramutė Vieraitienė (8 37) 33 85 09 ramute.vieraitiene@vdi.lt vyriausioji darbo inspektorė Užduotys dirba
Renata Kononova (8 37) 33 85 16 renata.kononova@vdi.lt vyriausioji darbo inspektorė Užduotys dirba
Tomas Dručiūnas (8 37) 33 85 17 tomas.druciunas@vdi.lt vyriausiasis darbo inspektorius Užduotys dirba
Arvydas Sabaliauskas (8 37) 33 85 13 arvydas.sabaliauskas@vdi.lt vyriausiasis darbo inspektorius Užduotys dirba
Kęstutis Štuikys (8 37) 33 85 14 kestutis.stuikys@vdi.lt vyriausiasis darbo inspektorius Užduotys dirba
Kristina Stasytienė 8 37) 33 85 11 kristina.stasytiene@vdi.lt vyriausioji darbo inspektorė Užduotys atostogauja
Ligita Klapavščiuk (8 37) 33 85 03 ligita.klapavsciuk@vdi.lt vyriausioji darbo inspektorė Užduotys dirba
Rūta Butkienė (8 37) 33 85 12 ruta.butkiene@vdi.lt vyriausioji darbo inspektorė Užduotys dirba
Andrius Pocius (8 37) 33 85 15 andrius.pocius@vdi.lt vyriausiasis darbo inspektorius Užduotys atostogauja
Raimondas Rizgelis (8 37) 33 85 17 raimondas.rizgelis@vdi.lt vyriausiasis darbo inspektorius Užduotys dirba
Arūnas Skučas (8 37) 33 85 19 arunas.skucas@vdi.lt vyriausiasis darbo inspektorius Užduotys dirba
Marytė Jazukevičienė (8 37) 33 85 19 maryte.jazukeviciene@vdi.lt vyresnioji darbo inspektorė Užduotys dirba
Daiva Bartkuvienė (8 343) 54 921 daiva.bartkuviene@vdi.lt vyriausioji darbo inspektorė Užduotys atostogauja
Gintaras Daubara (8 343) 54 214 gintaras.daubara@vdi.lt vyriausiasis darbo inspektorius Užduotys atostogauja
Marius Glodas (8 343) 54 214 marius.glodas@vdi.lt vyriausiasis darbo inspektorius Užduotys dirba
Sigitas Leskauskas (8 315) 73 371 sigitas.leskauskas@vdi.lt vyriausiasis darbo inspektorius Užduotys atostogauja
Nerijus Lašinskas (8 315) 74 752 nerijus.lasinskas@vdi.lt vyriausiasis darbo inspektorius Užduotys atostogauja
Vytautas Mikelionis (8 315) 74 668 vytautas.mikelionis@vdi.lt vyriausiasis darbo inspektorius Užduotys dirba
Artūras Bendaravičius (8 315) 73 371 arturas.bendaravicius@vdi.lt vyriausiasis darbo inspektorius Užduotys atostogauja
Rasa Baležentienė (8 315) 74 668 rasa.balezentiene@vdi.lt vyriausioji darbo inspektorė Užduotys dirba
Laura Grajauskienė (8 37) 33 85 06 laura.grajauskiene@vdi.lt Administratorė sekretorė atostogauja
Jurgita Lukoševičienė (8 37) 33 85 06 jurgita.lukoseviciene@vdi.lt Administratorė sekretorė dirba
Irma Adžgauskienė (8 315) 73 370 alytus@vdi.lt Administratorė sekretorė dirba
Janina Sergejeva (8 343) 54 921 marijampole@vdi.lt Administratorė sekretorė dirba