• Konsultacijų tel.: (8 5) 213 9772
  • Pranešk apie nelegalų darbą tel.: (8 5) 213 9750

 

14

Vilniaus teritorinis skyrius

 

Vilniaus teritorinis skyrius (darbuotojai: 26) Kauno g. 1A, LT-03212 Vilnius, (8 5) 210 4721, vilnius@vdi.lt  
VDI konsultacijos teikiamos telefonu (8 5) 213 9772 nuo 9.00 iki 16.00. Prieššventinę dieną ir penktadieniais 1 valanda trumpiau. Pietų pertrauka nuo 12.00 iki 13.00.

Skyriaus darbuotojai

Vardas, pavardė
Vardas, pavardė
Telefonas
Telefonas
E. paštas
E. paštas
Pareigos
Pareigos
Metinės užduotys
Metinės užduotys
Dienos statusas
Dienos statusas
Ramūnas Rakauskas (8 5) 210 4735 ramunas.rakauskas@vdi.lt skyriaus vedėjas - vyriausiasis darbo inspektorius Užduotys dirba
Diana Leitaitė (8 5) 210 4748 diana.leitaite@vdi.lt Patarėja - vyriausioji darbo inspektorė Užduotys dirba
Irena Pluktienė (8 5) 210 4738 irena.pluktiene@vdi.lt vyriausioji darbo inspektorė Užduotys dirba
Vilius Žlioba (8 5) 210 4741 vilius.zlioba@vdi.lt vyriausiasis darbo inspektorius Užduotys dirba
Jurga Balčiūnienė (8 5) 233 7836 jurga.balciuniene@vdi.lt vyriausioji darbo inspektorė Užduotys dirba
Jūratė Paulavičienė (8 5) 233 5810 jurate.paulaviciene@vdi.lt vyriausioji darbo inspektorė Užduotys dirba
Rimantas Tebėra (8 5) 210 4727 rimantas.tebera@vdi.lt Patarėjas - vyriausiasis darbo inspektorius Užduotys dirba
Valentas Jakavonis (8 5) 210 4740 valentas.jakavonis@vdi.lt vyriausiasis darbo inspektorius Užduotys dirba
Justas Valaskevičius (8 5) 210 4745 justas.valaskevicius@vdi.lt vyriausiasis darbo inspektorius dirba
Alvydas Montrimavičius (8 5) 210 4732 alvydas.montrimavicius@vdi.lt vyriausiasis darbo inspektorius dirba
Reda Gagienė (8 5) 233 7837 reda.gagiene@vdi.lt vyriausioji darbo inspektorė dirba
Diana Juodkaitė-Garkavė (8 5) 233 5693 diana.juodkaite-garkave@vdi.lt vyriausioji darbo inspektorė dirba
Tomas Valeika (8 5) 210 4750 tomas.valeika@vdi.lt vyriausiasis darbo inspektorius Užduotys dirba
Loreta Klangauskienė (8 5) 210 4736 loreta.klangauskiene@vdi.lt vyriausioji darbo inspektorė Užduotys dirba
Jolita Garbinčienė (8 5) 210 4739 jolita.garbinciene@vdi.lt vyriausioji darbo inspektorė Užduotys dirba
Kastytis Bliznikas (8 5) 210 4720 kastytis.bliznikas@vdi.lt vyriausiasis darbo inspektorius Užduotys dirba
Virginija Šileikienė (8 5) 210 4734 virginija.sileikiene@vdi.lt vyriausioji darbo inspektorė Užduotys dirba
Giedrius Kriūnas (8 5) 210 4745 giedrius.kriunas@vdi.lt vyriausiasis darbo inspektorius Užduotys dirba
Jelena Kujalienė (8 5) 210 4734 jelena.kujaliene@vdi.lt vyriausioji darbo inspektorė Užduotys atostogauja
Gintaras Zaveckis (8 5) 210 4729 gintaras.zaveckis@vdi.lt vyriausiasis darbo inspektorius Užduotys dirba
Ramutė Čėplienė (8 5) 210 4743 ramute.cepliene@vdi.lt vyriausioji darbo inspektorė Užduotys dirba
Rolandas Liepuonius (8 5) 233 5816 rolandas.liepuonius@vdi.lt vyriausiasis darbo inspektorius Užduotys dirba
Vida Jankauskienė (8 5) 233 5699 vida.jankauskiene@vdi.lt vyriausioji darbo inspektorė Užduotys dirba
Liana Kučinskaitė (8 5) 210 4721 liana.kucinskaite@vdi.lt; vilnius@vdi.lt Administratorė sekretorė dirba
Andrej Bondarenko (8 5) 210 4723 andrej.bondarenko@vdi.lt vyriausiasis darbo inspektorius Užduotys dirba
Honorata Česlava Kolodinskaja (8 5) 210 4721 honorata.kolodinskaja@vdi.lt Administratorė sekretorė dirba