• Konsultacijų tel.: (8 5) 213 9772
  • Pranešk apie nelegalų darbą tel.: (8 5) 213 9750

Sveikiname klases, laimėjusias konkurso „Dirbsiu saugiai“ titulą „Saugiausia klasė 2019“   2018-12-21

Nuoširdžiai dėkojame klasių, atsiuntusių Valstybinės darbo inspekcijos (VDI) organizuotam konkursui „Dirbsiu saugiai“ savo kūrybinius darbelius ir sprendusių to paties pavadinimo interaktyvios viktorinos užduotis, mokytojams ir jų šauniems mokiniams.
Visi atsiųsti darbeliai išradingi ir skirtingi – pradedant nuo paprastų piešinių, plakatų ar fotografijų ir baigiant koliažais, filmukais, eilėraščiais su iliustracijomis, žaidimais ar net sudėtingais projektų pristatymais. O ir viktorinoje dalyvavo gausus būrys klasių iš įvairiausių šalies kampelių ir mokyklų.

Į viktorinos klausimus bandė atsakyti 430 dalyvių, į visus viktorinos klausimus atsakė 70 dalyvavusiųjų, o į 13 iš 14 klausimų atsakė dar 130.
Viktorinos ir gautų kūrybinių darbų bendrus rezultatus vertino ir sumavo konkurso „Dirbsiu saugiai“ komisija, susidedanti iš 2-jų projekte dalyvavusių įmonių darbuotojų saugos ir sveikatos specialistų ir 3-jų VDI atstovų.

Klasės, kurios atsakė į visus klausimus, bet neatsiuntė nė vieno kūrybinio darbelio – vertinamos nebuvo. Už viktorinoje atsakytus visus klausimus klasei buvo skiriama 10 balų, už kiekvieną neatsakytą klausimą – vertinimas mažintas vienu balu. Kūrybinius darbelius komisija vertino balsuodama ir vertindama balais nuo 1 iki 10.

Konkurso nugalėtojus buvo itin sunku išrinkti, kadangi tarp kandidatų į „Saugiausia klasė 2019“ titulą buvo iš vienos mokyklos kelios klasės , kurios atsiuntė gerai komisijos įvertintus, tačiau labai panašius darbus, o atsakymai į viktorinos klausimus taip pat buvo beveik lygiaverčiai. Po ilgų diskusijų ir svarstymų, pagaliau buvo išrinkti nugalėtojai:

„Saugiausia klase 2019“ skelbiame šešias klases iš penkių mokyklų:
KAUNO JUOZO GRUŠO MENO GIMNAZIJOS 5d klasė, mokytoja Diana Zaksaitė
VILNIAUS JERUZALĖS PROGIMNAZIJOS 6b klasė, mokytoja Ilona Gustienė
KAUNO RAJONO VANDŽIOGALOS GIMNAZIJOS 5 klasė, mokytoja Rita Strelčiūnienė
RADVILIŠKIO RAJ. POCIŪNĖLIŲ PAGRINDINĖS MOKYKLOS 5 ir 6 klasės, mokytojos Roma Buivydienė, Jurgita Goscevičienė ir Eugenija Gietienė
PASVALIO SVALIOS PROGIMNAZIJOS 5b klasė, mokytoja Sandra Lengvinienė

Papildomas paskatinamasis prizas skiriamas: Radviliškio Gražinos pagrindinės mokyklos 5 c klasei, mokytoja Vilma Andriušaitienė
Su laimėtojais susisieksime artimiausiu metu.

Nugalėtojų darbai

Džiaugiamės visų mokyklų, dalyvavusių projekte, kūrybiniais darbais. Mokyklų, atsiuntusių darbus, ir jų atstovų sąrašas.