• Konsultacijų tel.: (8 5) 213 9772
  • Pranešk apie nelegalų darbą tel.: (8 5) 213 9750

Kviečiame 5-6 klases dalyvauti konkurse „Dirbsiu saugiai“   2018-12-21

Valstybinė darbo inspekcija (VDI) kviečia 5-6 klases dalyvauti pirmą kartą organizuojamame konkurse „Dirbsiu saugiai“. Jo metu rinksime „Saugiausią klasę 2019“!
„Konkursas susideda iš dviejų dalių:

1. Kūrybinė užduotis: „Dirbsiu saugiai“. Tai gali būti plakatas, piešinys, fotografija, garso ar vaizdo įrašas, rašinys ar bet kokios kitos formos kūrinys. Visoms klasėms atsiuntusioms kūrybinę užduotį, išsiųsime ir priminimą apie viktorinos laiką! Atlikus kūrybinę užduotį – daugiau šansų laimėti.

Kūrinius siųsti el. adresu: nerita.sot@vdi.lt iki balandžio 29 d. Nepamirškite nurodyti savo mokyklos adreso, el. pašto adreso bei kontaktinio asmens.

2. Balandžio 29 d. klasės bus kviečiamos atsakyti į interaktyvios viktorinos klausimus. Viktorina bus paskelbta VDI interneto svetainėje www.vdi.lt
Atlikus abi užduotis – daugiau šansų laimėti.

Su konkurso nuostatais galima susipažinti čia

Kiekviena klasė, atsakiusi į visus paskelbtus interaktyvios viktorinos klausimus teisingai bei per trumpiausią laiką ir iki balandžio 29 d. atsiuntusi savo kūrinį, gali laimėti Valstybinės darbo inspekcijos ir jos partnerių įsteigtus prizus, o svarbiausia – „Saugiausios klasės“ titulą!

Taigi – kviečiame dalyvauti, drąsiai išbandyti savo jėgas ir prisidėti prie darbuotojų saugos ir sveikatos kultūros puoselėjimo Lietuvoje!

Jei kyla klausimų – bendraukime: telefonu (8 5) 265 1628 arba el. paštu: nerita.sot@vdi.lt
Projekto globėjai: Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo misterija bei Švietimo, mokslo ir sporto ministerija.