• Konsultacijų tel.: (8 5) 213 9772
  • Pranešk apie nelegalų darbą tel.: (8 5) 213 9750

Socialinis dialogas: jo vystymas Baltijos šalyse   2018-01-20

Valstybinė darbo inspekcija kviečia Jus į tarptautinę konferenciją „Socialinis dialogas: jo vystymas Baltijos šalyse“. Konferencija organizuojama įgyvendinant ES lėšomis finansuojamą projektą "Profesinių sąjungų ir darbdavių bendradarbiavimo modelis vystant socialinį dialogą". 

Konferencijos tikslas – pasidalinti gerąja socialinio dialogo vystymo patirtimi tarp Latvijos, Estijos ir Lietuvos socialinių partnerių, išgirsti Lietuvos ekspertų įžvalgas įvairiais socialinio dialogo klausimais bei paskatinti diskusijas aktualiausiomis temomis.

Bendradarbiavimas tarp valstybės institucijų, profesinių sąjungų, darbdavių ir mokslo atstovų yra būtinas siekiant užtikrinti susikalbėjimą tarp visų dialogo dalyvių. Suteikdami partneriams galimybę aptarti aktualias temas ir problemas bei ieškodami sprendimų drauge, galime tikėtis pažangos socialinio dialogo vystymo srityje, o tuo pačiu ir socialinių partnerių interesų derinimo kokybės.

Renginio data: 2018 m. gegužės 8-9 d.
Renginio vieta: Corner Hotel (T. Ševčenkos g. 16, Vilnius)

Konferencijos programa čia

Registruotis kviečiame čia. Jei nepavyks pasiekti nuorodos, registruokitės el. paštu: monika@konsultacijosverslui.lt. Laiške nurodykite savo vardą, pavardę ir kontaktinius duomenis. Registracijų laukiame iki gegužės 7 dienos.