• Konsultacijų tel.: (8 5) 213 9772
  • Pranešk apie nelegalų darbą tel.: (8 5) 213 9750

Projekto „Socialinis dialogas“ kūrybinis konkursas   2017-06-27

ES projektai

Kviečiame sukurti logotipą, plakatą ir kitą vizualinę medžiagą socialinio dialogo tema.
Konkursui reikia sukurti:

  1. Visuomenės socialinio dialogo temai skirtą logotipą (pateikiamas vektoriniu (.ai arba .cdr) ir rastriniu (.tiff) formatais, rastrinio failo išmatavimai ne mažesni kaip 1500x1500 pikselių, spalvų paletė RGB ir/arba juodai baltas).
  2. Socialinio dialogo temai skirtą lauko ir vidaus reklamos plakatą (pateikiamas rastriniu formatu (.tiff arba .psd), failo išmatavimai ne mažesni kaip 3000x2000 pikselių, spalvų paletė CMYK).
  3. Socialinio dialogo temai skirta įvairią vizualinę medžiagą: lankstinuką (pateikiamas rastriniu formatu (.tiff arba .psd), failo išmatavimai ne mažesni kaip 3000x2000 pikselių, spalvų paletė CMYK), o taip pat šūkius, lipdukus, interneto banerius, „memus“, kompiuterių ir išmaniųjų telefonų darbastalio fonus, gatvės ir „partizaninio“ marketingo reklamos idėjas ir pan. (darbai pateikiami publikavimui internete tinkama forma).

Konkurso darbus prašome iki 2017 m. rugpjūčio 31 d. pateikti elektroniniu paštu: socialinisdialogas2017@gmail.com

Projekto „Socialinis dialogas“ tikslas – skatinti profesinių sąjungų ir darbdavių bendradarbiavimą vystant socialinį dialogą ir sudaryti sąlygas socialinių partnerių interesų derinimo kokybei užtikrinti. Projektu taip pat siekiama užtikrinti socialinio dialogo Lietuvoje situacijos stebėseną ir rezultatų vertinimą šalies mastu.

Projektą kartu su Lietuvos Respublikos valstybine darbo inspekcija prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos įgyvendins socialiniai partneriai. Tai Lietuvos profesinių sąjungų konfederacija, Lietuvos profesinė sąjunga „Solidarumas”, Lietuvos darbdavių konfederacija ir Lietuvos Respublikos žemės ūkio rūmai.