• Konsultacijų tel.: (8 5) 213 9772
  • Pranešk apie nelegalų darbą tel.: (8 5) 213 9750

Pasitikrink savo žinias apie darbuotojų saugą ir sveikatą balandžio 28 d. – nacionalinis žinių apie saugų darbą e. testas   2017-04-24

NACIONALINIS TESTAS
Pasitikrink savo žinias apie darbuotojų saugą ir sveikatą
Balandžio 28 d. – Pasaulinė darbuotojų saugos ir sveikatos diena
Valstybinė darbo inspekcija (VDI), minėdama Pasaulinę darbuotojų saugos ir sveikatos dieną ir siekdama atkreipti visuomenės dėmesį į darbuotojų saugą ir sveikatą, trečius metus kviečia spręsti nacionalinį e. testą, kuris bus paskelbtas VDI interneto svetainėje www.vdi.lt.
Testą sudaro 25 klausimai su galimais 3–4 atsakymų variantais. Pažymėti reikia vieną teisingą variantą.
Testo sprendimo laikas – š. m. balandžio 28 d. nuo 6 val. iki 24 val. Testo sprendėjams suteikiama galimybė išsispausdinti savo atsakymus, su jų įvertinimu procentais. Po š. m. balandžio 28 d. 24 val. VDI svetainėje bus galima pasitikrinti teisingus variantus.
SVARBU. Maloniai prašome visų dalyvių, atsakius į testo klausimus, pateikti savo kontaktinius duomenis: ši informacija bus reikalinga norint išaiškinti ir paskelbti nugalėtojus.
Pirmiesiems 50 dalyvių, per trumpiausią laiką teisingai atsakiusiems į visus testo klausimus iš pirmo karto, bus įteikti specialūs VDI pažymėjimai ir prizai. Su testo nugalėtojais bus susisiekta, jų nurodytais kontaktais. Visų, teisingai išsprendusiųjų testą, sąrašas bus paskelbtas VDI interneto  svetainėje.
VDI darbuotojai testo sprendimo konkurse nedalyvauja.
Nesprendusieji testo, bet juo susidomėjusieji, nuo š. m. balandžio 28 d. 24 val. dar mėnesį galės matyti testo klausimus ir teisingus atsakymus.

TESTO PRADŽIA