• Konsultacijų tel.: (8 5) 213 9772
 • Pranešk apie nelegalų darbą tel.: (8 5) 213 9750

 

 

 • Naujienos

 • 01 kovas

  Praėjusią savaitę iš įmonių gauti pranešimai apie nelaimes darbe

  Praėjusią savaitę Valstybinėje darbo inspekcijoje (2021 m. kovo 1 d. 8 val. duomenimis) gauti pranešimai, kad įvykių darbe metu buvo sunkiai pakenkta 3 darbuotojų sveikatai ir 3 darbuotojai žuvo.

  Skaityti visą tekstą

 • 25 vasaris

  Darbdaviai turės pranešti apie visus Lietuvoje įdarbintus ir atsiųstus laikinai dirbti užsieniečius

  Keičiasi informacijos apie užsieniečių įdarbinimą ir komandiravimą mūsų šalyje teikimo tvarka. Nuo kovo 1-osios darbdaviai privalės teikti pranešimus apie visus įdarbintus ir į Lietuvą komandiruotus užsieniečius. Iki šiol tokia prievolė buvo taikoma tik įdarbinant ir priimant komandiruotus atvykėlius iš trečiųjų šalių. Nuo kito mėnesio tai galios ir įdarbinamiems bei priimamiems komandiruotiems užsieniečiams, kurie yra Europos Sąjungos šalių piliečiai arba jų šeimos nariai.

  Skaityti visą tekstą

 • 23 vasaris

  VDI: atnaujinant veiklą, svarbu nepamiršti darbuotojų saugos ir sveikatos reikalavimų

  Valstybinė darbo inspekcija ragina darbdavius, atnaujinančius veiklą, skirti laiko darbuotojų ir klientų saugos ir sveikatos reikalavimų užtikrinimui. Pastebimi atvejai, kai įmonės, teikiančios pramogų organizavimo ir kitas paslaugas, po ilgų prastovų atnaujindamos veiklą, skiria per mažai dėmesio darbuotojų saugai ir įrenginių techninei būklei.

  Skaityti visą tekstą

Naujienų archyvas

 • Seminarai ir renginiai

 • 12 kovas

  Nuotolinis renginys

  Kovo 12 d., 11.15 val. VDI Vilniaus teritorinio skyriaus vyriausiasis darbo inspektorius Gintaras Semėnas ves konsultacinį renginį apie nelegalaus darbo žalą Kėdainių „Atžalyno“ gimnazijos moksleiviams.

  7

 • 09 kovas

  Nuotolinis renginys

  Kovo 9 d., 13.00 val. VDI Šiaulių teritorinio skyriaus vyr. darbo inspektorė Vyta Puodžienė ves švietėjišką paskaitą (nuotoliniu būdu) apie darbo sutarties sudarymą bei nelegalaus darbo žalą Radviliškio užimtumo tarnybos registruotiems dalyviams.

  7

 • 09 kovas

  Darbo sauga ir sveikata

  Kovo 9 d.,10 val. VDI Darbo teisės skyriaus patarėjas Laurynas Gudžiūnas ir Darbuotojų saugos ir sveikatos skyriaus vyresnioji patarėja Vesta Macė ves Lietuvos buhalterių ir auditorių asociacijos (LBAA) organizuojamus mokymus „Darbo sauga ir sveikata“, kurie vyks Zoom platformoje.

  7

 • 09 kovas

  Nuotolinis renginys

  Kovo 9 d., 10.00 val. VDI Šiaulių teritorinio skyriaus vyriausioji darbo inspektorė Karolina Vyniautaitė ves švietėjišką paskaitą (nuotoliniu būdu) apie nelegalaus darbo žalą Šiaulių užimtumo tarnybos registruotiems dalyviams.

  7

 • 08 kovas

  Nuotolinis renginys

  Kovo 8 d., 8.00 val. VDI Šiaulių teritorinio skyriaus patarėjas – vyr. darbo inspektorius Stasys Joneikis ves švietėjišką paskaitą (nuotoliniu būdu) apie nelegalaus darbo žalą Šiaulių profesinio rengimo Buitinių paslaugų skyriaus moksleiviams.

  7

 • 05 kovas

  Nešvaistyk ateities – dirbk legaliai

  Kovo 5 d., 11 val. VDI Panevėžio teritorinio skyriaus vyriausioji darbo inspektorė Eugenija Čerkesaitė dalyvaus Rokiškio rajono savivaldybės švietimo centro nuotoliniame renginyje „Virtuali Karjeros diena“ ir rajono vyresniųjų klasių moksleiviams skaitys pranešimą „Nešvaistyk ateities – dirbk legaliai“.

  7

 • 05 kovas

  Darbo tarybų narių teisės bei pareigos vykdant informavimo bei konsultavimo procedūras

  Kovo 5 d., 10.00 val. VDI Darbo teisės skyriaus vyriausiosios specialistės Jolanta Prokopovič ir Loreta Laričeva ves nuotolinį seminarą „Darbo tarybų narių teisės bei pareigos vykdant informavimo bei konsultavimo procedūras“.

  5