• Konsultacijų tel.: (8 5) 213 9772
 • Pranešk apie nelegalų darbą tel.: (8 5) 213 9750

 

 

 • Naujienos

 • 24 rugsėjis

  Alternatyva nuotoliniam darbui – darbo vietos dalijimosi sutartis

  Šalyje susiklosčiusi ekstremalioji situacija dėl pandemijos pastūmėjo darbdavius ir darbuotojus ieškoti lankstesnių darbo santykių formų. Valstybinė darbo inspekcija (VDI) atkreipia dėmesį, kad be jau išpopuliarėjusio nuotolinio darbo, galima dar viena alternatyva – darbo vietos dalijimosi sutartis.

  Skaityti visą tekstą

 • 22 rugsėjis

  Nacionaliniai atsakingo verslo apdovanojimai 2020: skelbiamas paraiškų teikimo startas

  Socialinės apsaugos ir darbo ministerija, Ekonomikos ir inovacijų ministerija bei Aplinkos ministerija kartu su socialiniais partneriais organizuoja Nacionalinius atsakingo verslo apdovanojimus 2020 ir kviečia įmones, kurios puoselėja atsakingo verslo idėjas – saugo gamtą ir tausoja aplinką, stiprina bendruomenes, rūpinasi savo įmonės darbuotojų gerove ir skatina toleranciją, – teikti paraiškas šių apdovanojimų konkursui.

  Skaityti visą tekstą

 • 21 rugsėjis

  Moksleiviai kviečiami kurti socialinę reklamą apie legalaus darbo privalumus

  Valstybinė darbo inspekcija kviečia vyresniųjų klasių moksleivius dalyvauti video darbų konkurse „Rinkis teisingai – dirbk legaliai!“, kuriuo skatina jaunuolius suprasti legalaus darbo naudą prieš įsiliejant į darbo rinką.

  Skaityti visą tekstą

 • 21 rugsėjis

  Pirmą kartą – bendras inspektavimas dviejose šalyse

  Šiandien pirmą kartą Valstybinės darbo inspekcijos inspektoriai kartu su kolegomis iš Belgijos vienu metu savo šalyse atliko tos pačios įmonės patikrinimą.

  Skaityti visą tekstą

 • 21 rugsėjis

  Praėjusią savaitę iš įmonių gauti pranešimai apie nelaimes darbe

  Praėjusią savaitę Valstybinėje darbo inspekcijoje (2020 m. rugsėjo 21 d. 8 val. duomenimis) gauti pranešimai, kad įvykių darbe metu žuvo 1 darbuotojas.

  Skaityti visą tekstą

 • 18 rugsėjis

  Daugiausia pažeidimų – dėl dalinių prastovų

  Valstybinė darbo inspekcija, užbaigusi neplaninių patikrinimų akciją, ar darbdavių skelbiamos prastovos nėra fiktyvios, daugiausia pažeidimų nustatė dėl įmonėse paskelbtų dalinių prastovų.

  Skaityti visą tekstą

 • 08 rugsėjis

  VDI ragina darbdavius užtikrinti saugias darbo sąlygas viruso plitimo metu

  Atsižvelgdama į šalyje augantį užsikrėtusiųjų COVID-19 liga skaičių ir norėdama darbdaviams priminti, kaip apsaugoti darbuotojus nuo užsikrėtimo COVID-19 liga darbo metu, VDI įmonių vadovams išplatino vyriausiojo valstybinio darbo inspektoriaus Jono Griciaus raginimą užtikrinti saugias ir sveikatai nekenksmingas darbo sąlygas viruso plitimo metu.

  Skaityti visą tekstą

 • 07 rugsėjis

  Per vasarą VDI nustatė per 300 nelegaliai dirbusių asmenų

  Valstybinė darbo inspekcija po karantino, atnaujinus daugelio sektorių veiklą, aktyviai tikrino įmones dėl nelegalaus (neteisėto) darbo. Dažniausiai tikrinti statybų, viešojo maitinimo ir apgyvendinimo, transporto ir apdirbamosios pramonės sektoriai, kuriuose nelegalus darbas labiausiai paplitęs.

  Skaityti visą tekstą

Naujienų archyvas

 • Seminarai ir renginiai