• Konsultacijų ir pranešimų apie nelegalų darbą tel. (8 5) 213 9772

 

 

16-02-2020

VDI kviečia į nemokamus seminarus apie profesinės rizikos vertinimą


VDI organizuoja nemokamus seminarus labai mažų ir mažų įmonių vadovams, darbuotojų atstovams, darbuotojų saugos ir sveikatos tarnybų atstovams profesinės rizikos vertinimo bei interaktyvių rizikos vertinimo priemonių OiRA naudojimo klausimais.

VDI atkreipia labai mažų ir mažų įmonių vadovų dėmesį į tai, kad vadovai užtikrina darbuotojams saugias ir sveikatai nekenksmingas darbo sąlygas visais su darbu susijusiais aspektais. Prieš vykdant bet kokius darbus, o ypač tokius, kurie kelia padidintą pavojų, būtina nustatyti galimus pavojus, įvertinti jų keliamą riziką, numatyti ir įgyvendinti tinkamas prevencines priemones.

OiRA priemonės – tai praktinis nemokamas interaktyvus įrankis, skirtas mažų ir vidutinių įmonių darbdaviams, kurie nėra darbuotojų saugos ir sveikatos specialistai. Tai įrankis, padedantis atlikti profesinės rizikos vertinimą: nustatyti esamus ar galimus rizikos veiksnius darbo vietose, įvertinti rizikos lygį, pasirinkti prevencines priemones tai rizikai pašalinti ar sumažinti, o po to parengti reikiamą profesinės rizikos vertinimo dokumentaciją. Šiuo metu Lietuvoje yra parengta 16 OiRA priemonių, skirtų įvairiems veiklos sektoriams.

Nemokami seminarai vyks įvairiuose Lietuvos miestuose vasario-kovo mėnesiais. Detalesnė informacija – registracijos formoje.
Išankstinė registracija į seminarus būtina. Registruotis prašome čia:
Po seminaro pageidaujantiems bus išduodami pažymėjimai.

Seminaro programa

Daugiau informacijos:
Vesta Macė, VDI Darbuotojų saugos ir sveikatos skyriaus vyresnioji patarėja – vyr. darbo inspektorė, tel. 8 5 265 0189, el. paštas [email protected].

 

Visos naujienos ir renginiai