Valstybinė darbo inspekcija http://www.vdi.lt Lietuvos Respublikos valstybinės darbo inspekcijos prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos interneto svetainė VDI darbo teisės konsultacijų ciklas. 13. Ne visas darbo laikas: kas tai? http://www.vdi.lt/Tekstai/Tekstai1.aspx?Tekstai_ID=405 Fri, 19 Sep 2014 00:00:00 GMT SADM pranešimas: Ministrė A. Pabedinskienė: „Aktyvus socialinis dialogas – efektyviausia nelegalaus darbo prevencija“ http://www.vdi.lt/Tekstai/Tekstai1.aspx?Tekstai_ID=404 Thu, 18 Sep 2014 00:00:00 GMT Susitikimas su Lietuvos barų ir kavinių asociacijos vadovais http://www.vdi.lt/Tekstai/Tekstai1.aspx?Tekstai_ID=403 Wed, 17 Sep 2014 00:00:00 GMT Praėjusią savaitę iš įmonių gauti pranešimai apie nelaimes darbe http://www.vdi.lt/Tekstai/Tekstai1.aspx?Tekstai_ID=402 Mon, 15 Sep 2014 00:00:00 GMT VDI darbo teisės konsultacijų ciklas. 12. Kada turi būti suteikiamos papildomos ir specialios pertraukos? http://www.vdi.lt/Tekstai/Tekstai1.aspx?Tekstai_ID=401 Fri, 12 Sep 2014 00:00:00 GMT Konkursai http://www.vdi.lt/Tekstai/Tekstai1.aspx?Tekstai_ID=54 Thu, 11 Sep 2014 00:00:00 GMT Logotipų paroda „Į darbą – kaip į karą?“ tęsia kelionę http://www.vdi.lt/Tekstai/Tekstai1.aspx?Tekstai_ID=400 Wed, 10 Sep 2014 00:00:00 GMT Praėjusią savaitę iš įmonių gauti pranešimai apie nelaimes darbe http://www.vdi.lt/Tekstai/Tekstai1.aspx?Tekstai_ID=399 Mon, 08 Sep 2014 00:00:00 GMT VDI darbo teisės konsultacijų ciklas. 11. Ką daryti su nepanaudotomis kasmetinėmis atostogomis http://www.vdi.lt/Tekstai/Tekstai1.aspx?Tekstai_ID=398 Fri, 05 Sep 2014 00:00:00 GMT Praėjusią savaitę iš įmonių gauti pranešimai apie nelaimes darbe http://www.vdi.lt/Tekstai/Tekstai1.aspx?Tekstai_ID=397 Mon, 01 Sep 2014 00:00:00 GMT