• Konsultacijų tel.: (8 5) 213 9772
  • Pranešk apie nelegalų darbą tel.: (8 5) 213 9750

 

5

Darbo teisės skyrius

 

Darbo teisės skyrius (darbuotojai: 34) Algirdo g. 19, LT-03607, Vilnius, (8 5) 210 4725, sarunas.orlavicius@vdi.lt  
VDI konsultacijos teikiamos telefonu (8 5) 213 9772 nuo 9.00 iki 16.00. Prieššventinę dieną ir penktadieniais 1 valanda trumpiau. Pietų pertrauka nuo 12.00 iki 13.00.

Skyriaus darbuotojai

Vardas, pavardė
Vardas, pavardė
Telefonas
Telefonas
E. paštas
E. paštas
Pareigos
Pareigos
Metinės užduotys
Metinės užduotys
Dienos statusas
Dienos statusas
Šarūnas Orlavičius +37052397247 sarunas.orlavicius@vdi.lt skyriaus vedėjas - vyriausiasis darbo inspektorius Užduotys dirba
Sandra Vancevičienė +37052397245 sandra.vanceviciene@vdi.lt Patarėja - vyriausioji darbo inspektorė dirba
Ieva Piličiauskaitė +37052397245 ieva.piliciauskaite@vdi.lt Patarėja - vyriausioji darbo inspektorė dirba
Kristina Palevičienė +37052397243 kristina.paleviciene@vdi.lt vyriausioji specialistė dirba
Rūta Dunovskaja +37052397245 ruta.dunovskaja@vdi.lt vyriausioji specialistė dirba
Loreta Laričeva +37052397242 loreta.lariceva@vdi.lt vyriausioji specialistė dirba
Beata Bieliauskienė +37052397243 beata.bieliauskiene@vdi.lt vyriausioji specialistė dirba
Diana Strautniekienė +37052397243 diana.strautniekiene@vdi.lt vyriausioji specialistė dirba
Jolanta Prokopovič +37052397248 jolanta.prokopovic@vdi.lt vyriausioji darbo inspektorė dirba
Tautvydas Zasas +37052397245 tautvydas.zasas@vdi.lt vyriausiasis darbo inspektorius dirba
Gabrielė Karazijaitė-Stukienė +37052397249 gabriele.karazijaite-stukiene@vdi.lt Teisininkė dirba
Vaida Arlauskaitė +37052397244 vaida.arlauskaite@vdi.lt vyriausioji specialistė dirba
Laurynas Gudžiūnas (8-5) 239 7243 laurynas.gudziunas@vdi.lt Patarėjas - vyriausiasis darbo inspektorius dirba
Ignas Katkevičius +37052397244 ignas.katkevicius@vdi.lt Teisininkas dirba
Kristina Rodevič-Savicka +37052397246 kristina.rodevic-savicka@vdi.lt Teisininkė dirba
Tomas Dargis +37052603751 tomas.dargis@vdi.lt Teisininkas dirba
Dalia Danė +37052397244 dalia.dane@vdi.lt Teisininkė dirba
Justyna Ščerba +37052397244 justyna.scerba@vdi.lt vyriausioji specialistė dirba
Austėja Miškinytė +37052397248 austeja.miskinyte@vdi.lt Teisininkė dirba
Donatas Varnas +37052397246 donatas.varnas@vdi.lt vyriausiasis specialistas dirba
Diana Gečienė +37052603751 diana.geciene@vdi.lt Teisininkė dirba
Edgar Lisica +37052603751 edgar.lisica@vdi.lt vyriausiasis specialistas dirba
Kristina Kielaitė-Talaikė +37052397246 kristina.kielaite-talaike@vdi.lt Teisininkė dirba
Gražina Kliukoit +37052397244 grazina.kliukoit@vdi.lt Teisininkė dirba
Rimas Matesovičius +37052397248 rimas.matesovicius@vdi.lt Teisininkas dirba
Julija Miliun +37052397244 julija.miliun@vdi.lt Teisininkė dirba
Indrė Vaicekauskaitė +37052397249 indre.vaicekauskaite@vdi.lt Teisininkė dirba
Ugnė Kotryna Jakavičiūtė +37052397242 ugne-kotryna.jakaviciute@vdi.lt Teisininkė dirba
Viktorija Jasiukait +37052397246 viktorija.jasiukait@vdi.lt Teisininkė dirba
Rasa Valantinaitė +37052397246 rasa.valantinaite@vdi.lt vyriausioji specialistė dirba
Indrė Juozapaitytė +37052397246 indre.juozapaityte@vdi.lt Teisininkė atostogauja
Inga Olifer +37052397248 inga.olifer@vdi.lt vyriausioji specialistė dirba
Laurynas Andrijauskas +37052397249 laurynas.andrijauskas@vdi.lt Teisininkas dirba
Lina Tribandytė +37031574669 lina.tribandyte@vdi.lt Teisininkė dirba