• Konsultacijų tel.: (8 5) 213 9772
  • Pranešk apie nelegalų darbą tel.: (8 5) 213 9750

 

5

Darbo teisės skyrius

 

Darbo teisės skyrius (darbuotojai: 31) Algirdo g. 19, LT-03607, Vilnius, (8 5) 210 4725, sarunas.orlavicius@vdi.lt  
VDI konsultacijos teikiamos telefonu (8 5) 213 9772 nuo 9.00 iki 16.00. Prieššventinę dieną ir penktadieniais 1 valanda trumpiau. Pietų pertrauka nuo 12.00 iki 13.00.

Skyriaus darbuotojai

Vardas, pavardė
Vardas, pavardė
Telefonas
Telefonas
E. paštas
E. paštas
Pareigos
Pareigos
Metinės užduotys
Metinės užduotys
Dienos statusas
Dienos statusas
Šarūnas Orlavičius (8 5) 239 7247 sarunas.orlavicius@vdi.lt skyriaus vedėjas Užduotys dirba
Sandra Vancevičienė (8 5) 239 7245 sandra.vanceviciene@vdi.lt Patarėja dirba
Kristina Palevičienė (8 5) 239 7243 kristina.paleviciene@vdi.lt vyriausioji specialistė dirba
Rūta Dunovskaja (8 5) 239 7245 ruta.kisieliute@vdi.lt vyriausioji specialistė dirba
Loreta Laričeva (8 5) 239 7242 loreta.lariceva@vdi.lt vyriausioji specialistė dirba
Beata Bieliauskienė (8 5) 239 7243 beata.bieliauskiene@vdi.lt vyriausioji specialistė dirba
Diana Strautniekienė (8 5) 239 7243 diana.strautniekiene@vdi.lt vyriausioji specialistė dirba
Jolanta Prokopovič (8 5) 239 7248 jolanta.prokopovic@vdi.lt vyriausioji specialistė dirba
Tautvydas Zasas (8 5) 239 7245 tautvydas.zasas@vdi.lt vyriausiasis specialistas dirba
Ieva Piličiauskaitė (8 5) 260 3473) ieva.piliciauskaite@vdi.lt Patarėja dirba
Gabrielė Karazijaitė-Stukienė (8 5) 239 7249 gabriele.karazijaite-stukiene@vdi.lt Teisininkė dirba
Vaida Arlauskaitė (8 5) 239 7244 vaida.arlauskaite@vdi.lt vyriausioji specialistė dirba
Laurynas Gudžiūnas (8 5) 239 7243 laurynas.gudziunas@vdi.lt Patarėjas dirba
Ignas Katkevičius (8 5) 239 7244 ignas.katkevicius@vdi.lt Teisininkas dirba
Kristina Rodevič-Savicka 852397246 kristina.rodevic-savicka@vdi.lt Teisininkė dirba
Tomas Dargis (8 5) 260 3751 tomas.dargis@vdi.lt Teisininkas dirba
Dalia Danė (8 5) 239 7244 dalia.dane@vdi.lt Teisininkė dirba
Justyna Ščerba (8 5) 239 7244 justyna.scerba@vdi.lt vyriausioji specialistė dirba
Donatas Varnas (8 5) 239 7246 donatas.varnas@vdi.lt vyriausiasis specialistas dirba
Austėja Miškinytė (8 5) 239 7248 austeja.miskinyte@vdi.lt Teisininkė dirba
Diana Gečienė (8 5) 260 3751 diana.geciene@vdi.lt Teisininkė dirba
Edgar Lisica (8 5) 239 7249 edgar.lisica@vdi.lt vyriausiasis specialistas dirba
Kristina Kielaitė-Talaikė (8 5) 239 7246 kristina.kielaite-talaike@vdi.lt Teisininkė dirba
Gražina Kliukoit (8 5) 239 7244 grazina.kliukoit@vdi.lt Teisininkė dirba
Rimas Matesovičius (8 5) 239 7248 rimas.matesovicius@vdi.lt Teisininkas dirba
Julija Miliun (8 5) 239 7244 julija.miliun@vdi.lt Teisininkė dirba
Indrė Vaicekauskaitė (8 5) 239 7249 indre.vaicekauskaite@vdi.lt Teisininkė dirba
Ugnė Kotryna Jakavičiūtė 852397242 ugne-kotryna.jakaviciute@vdi.lt Teisininkė dirba
Viktorija Jasiukait 85 2397246 viktorija.jasiukait@vdi.lt Teisininkė dirba
Inga Olifer (8 5) 239 7248 inga.olifer@vdi.lt vyriausioji specialistė dirba
Laurynas Andrijauskas (8 5) 239 7249 laurynas.andrijauskas@vdi.lt Teisininkas dirba