• Konsultacijų tel.: (8 5) 213 9772
  • Pranešk apie nelegalų darbą tel.: (8 5) 213 9750

 

17

Šiaulių teritorinis skyrius

 

Šiaulių teritorinis skyrius (darbuotojai: 22) Dvaro g. 50, LT-76346 Šiauliai, (8 41) 524 635, siauliai@vdi.lt  
VDI konsultacijos teikiamos telefonu (8 5) 213 9772 nuo 9.00 iki 16.00. Prieššventinę dieną ir penktadieniais 1 valanda trumpiau. Pietų pertrauka nuo 12.00 iki 13.00.

Skyriaus darbuotojai

Vardas, pavardė
Vardas, pavardė
Telefonas
Telefonas
E. paštas
E. paštas
Pareigos
Pareigos
Metinės užduotys
Metinės užduotys
Dienos statusas
Dienos statusas
Zenonas Griguola +37041420931 zenonas.griguola@vdi.lt skyriaus vedėjas - vyriausiasis darbo inspektorius Užduotys dirba
Stasys Joneikis +37061878179 stasys.joneikis@vdi.lt Patarėjas - vyriausiasis darbo inspektorius dirba
Jonas Liekis +37061673539 jonas.liekis@vdi.lt Patarėjas - vyriausiasis darbo inspektorius dirba
Kęstutis Jonkus +37061825450 kestutis.jonkus@vdi.lt vyriausiasis darbo inspektorius dirba
Vyta Puodžienė +37061878129 vyta.puodziene@vdi.lt vyriausioji darbo inspektorė dirba
Aidas Šiurkus +37061866075 aidas.siurkus@vdi.lt vyriausiasis darbo inspektorius dirba
Nerijus Vencius +37061825477 nerijus.vencius@vdi.lt vyriausiasis darbo inspektorius dirba
Vilija Visockienė +37061032079 vilija.visockiene@vdi.lt vyriausioji darbo inspektorė dirba
Jolita Grigaitienė +37066442672 jolita.grigaitiene@vdi.lt vyriausioji darbo inspektorė dirba
Karolina Vyniautaitė +370 665 30361 karolina.vyniautaite@vdi.lt vyriausioji darbo inspektorė dirba
Andrius Jankauskas +37061825171 andrius.jankauskas@vdi.lt vyriausiasis darbo inspektorius dirba
Simona Mickutė +37066531689 simona.mickute@vdi.lt vyriausioji darbo inspektorė dirba
Stanislovas Tamutis +37061825574 stanislovas.tamutis@vdi.lt vyriausiasis darbo inspektorius dirba
Elvyra Gaižauskienė +37061385366 mazeikiai@vdi.lt vyriausioji darbo inspektorė dirba
Leonidas Ramanauskas +37062028613 leonidas.ramanauskas@vdi.lt vyriausiasis darbo inspektorius dirba
Virginijus Jankauskas +37069859694 virginijus.jankauskas@vdi.lt vyriausiasis darbo inspektorius dirba
Dalia Mikalauskienė +37061673139 dalia.mikalauskiene@vdi.lt vyriausioji darbo inspektorė dirba
Saulė Vaitkevičienė +37061878163 saule.vaitkeviciene@vdi.lt vyriausioji darbo inspektorė dirba
Edita Kazisalkienė +37041524635 siauliai@vdi.lt Administratorė sekretorė dirba
Jūratė Sitnikienė +37041524635 jurate.sitnikiene@vdi.lt Administratorė sekretorė dirba
Rita Mušauskienė +37044460269 rita.musauskiene@vdi.lt Administratorė sekretorė dirba
Evaldas Butėnas 866942533 evaldas.butenas@vdi.lt Specialisto padėjėjas dirba