• Konsultacijų tel.: (8 5) 213 9772
  • Pranešk apie nelegalų darbą tel.: (8 5) 213 9750

 

16

Klaipėdos teritorinis skyrius

 

Klaipėdos teritorinis skyrius (darbuotojai: 28) Taikos pr. 28, LT-91220 Klaipėda, (8 46) 495 064, klaipeda@vdi.lt  
VDI konsultacijos teikiamos telefonu (8 5) 213 9772 nuo 9.00 iki 16.00. Prieššventinę dieną ir penktadieniais 1 valanda trumpiau. Pietų pertrauka nuo 12.00 iki 13.00.

Skyriaus darbuotojai

Vardas, pavardė
Vardas, pavardė
Telefonas
Telefonas
E. paštas
E. paštas
Pareigos
Pareigos
Metinės užduotys
Metinės užduotys
Dienos statusas
Dienos statusas
Vytautas Ročys (8 46) 49 44 15 vytautas.rocys@vdi.lt skyriaus vedėjas - vyriausiasis darbo inspektorius Užduotys dirba
Virginija Leškauskienė 8 46 495837 virginija.leskauskiene@vdi.lt Organizavimo ir metodų specialistė dirba
Raimundas Leonavičius (8 446) 61 346 raimundas.leonavicius@vdi.lt Patarėjas - vyriausiasis darbo inspektorius dirba
Arūnas Džiugas (8 46) 49 54 78 arunas.dziugas@vdi.lt vyriausiasis darbo inspektorius dirba
Edmundas Gustainis (8 46) 49 54 78 edmundas.gustainis@vdi.lt vyriausiasis darbo inspektorius dirba
Saulius Surblys (8 46) 49 07 75 saulius.surblys@vdi.lt vyriausiasis darbo inspektorius dirba
Monika Gailienė (8 46) 49 40 28 monika.gailiene@vdi.lt vyriausioji darbo inspektorė dirba
Silva Siurblienė 8 46 484158 silva.siurbliene@vdi.lt vyriausioji darbo inspektorė dirba
Roma Vasiliauskienė (846) 494028 roma.vasiliauskiene@vdi.lt vyriausioji darbo inspektorė dirba
Arturas Lacitis (8 46) 49 07 75 arturas.lacitis@vdi.lt vyriausiasis darbo inspektorius dirba
Tomas Lembutis (8 46) 494 472 tomas.lembutis@vdi.lt vyriausiasis darbo inspektorius dirba
Marijus Dargis (8 46) 49 44 72 marijus.dargis@vdi.lt vyriausiasis darbo inspektorius dirba
Asta Žvaliauskienė (8 46) 49 44 72 asta.zvaliauskiene@vdi.lt vyriausioji darbo inspektorė dirba
Dovilė Pranauskienė 8 46 494472 dovile.pranauskiene@vdi.lt vyriausioji darbo inspektorė dirba
Diana Ulčinskienė (8 46) 49 58 37 diana.ulcinskiene@vdi.lt vyriausioji darbo inspektorė dirba
Marija Žarinskienė 8 46 494158 marija.zarinskiene@vdi.lt vyriausioji darbo inspektorė dirba
Algirdas Rekašius (8 46) 49 58 37 algirdas.rekasius@vdi.lt vyriausiasis darbo inspektorius dirba
Rita Dragašienė (8 46) 49 40 28 rita.dragasiene@vdi.lt vyriausioji darbo inspektorė dirba
Inga Grunskytė 8 46 495064 inga.grunskyte@vdi.lt Patarėja - vyriausioji darbo inspektorė dirba
Rimantas Kičas (8 446) 61 395 rimantas.kicas@vdi.lt vyriausiasis darbo inspektorius dirba
Vygandas Zobėla (8 446) 61495 vygandas.zobela@vdi.lt vyriausiasis darbo inspektorius dirba
Žanas Kiselevičius (8 446) 61 495 zanas.kiselevicius@vdi.lt vyriausiasis darbo inspektorius dirba
Michaela Kaslova 8 46 495478 michaela.kaslova@vdi.lt vyriausioji darbo inspektorė dirba
Vytautas Simonavičius (8 446) 72 472 vytautas.simonavicius@vdi.lt vyriausiasis darbo inspektorius dirba
Ričardas Kačinas 8 46 494158 ricardas.kacinas@vdi.lt vyriausiasis darbo inspektorius dirba
Alvida Grigutienė (8 46) 49 50 64 alvida.grigutiene@vdi.lt Administratorė sekretorė dirba
Jūratė Mineikienė 846495064 jurate.mineikiene@vdi.lt Administratorė sekretorė dirba
Renata Kontautienė 8 446 61085 renata.kontautiene@vdi.lt Administratorė sekretorė dirba