• Konsultacijų tel.: (8 5) 213 9772
  • Pranešk apie nelegalų darbą tel.: (8 5) 213 9750

 

15

Kauno teritorinis skyrius

 

Kauno teritorinis skyrius (darbuotojai: 39) Aušros g. 44, LT-44157 Kaunas, (8 37) 338 506, kaunas@vdi.lt  
VDI konsultacijos teikiamos telefonu (8 5) 213 9772 nuo 9.00 iki 16.00. Prieššventinę dieną ir penktadieniais 1 valanda trumpiau. Pietų pertrauka nuo 12.00 iki 13.00.

Skyriaus darbuotojai

Vardas, pavardė
Vardas, pavardė
Telefonas
Telefonas
E. paštas
E. paštas
Pareigos
Pareigos
Metinės užduotys
Metinės užduotys
Dienos statusas
Dienos statusas
Adas Baliukevičius +37037338507 adas.baliukevicius@vdi.lt skyriaus vedėjas - vyriausiasis darbo inspektorius Užduotys dirba
Virginijus Lukavičius +37037338509 virginijus.lukavicius@vdi.lt Patarėjas - vyriausiasis darbo inspektorius dirba
Vytautas Gegužis +37031573370 vytautas.geguzis@vdi.lt Patarėjas - vyriausiasis darbo inspektorius dirba
Albinas Beinarauskas +37034359782 albinas.beinarauskas@vdi.lt Patarėjas - vyriausiasis darbo inspektorius dirba
Dovilė Kondratienė +37062087059 dovile.kondratiene@vdi.lt Patarėja - vyriausioji darbo inspektorė dirba
Algis Bisikirskas +37061656050 algis.bisikirskas@vdi.lt vyriausiasis darbo inspektorius dirba
Zina Grabauskienė +37061673234 zina.grabauskiene@vdi.lt vyriausioji darbo inspektorė dirba
Mantas Paunksnis +37061673385 mantas.paunksnis@vdi.lt vyriausiasis darbo inspektorius dirba
Aleksandras Riabčinskij +37066547163 aleksandras.riabcinskij@vdi.lt vyriausiasis darbo inspektorius dirba
Eugenijus Šeduikis +37061655923 eugenijus.seduikis@vdi.lt vyriausiasis darbo inspektorius dirba
Renata Kononova +37061579440 renata.kononova@vdi.lt vyriausioji darbo inspektorė dirba
Tomas Dručiūnas +37061673104 tomas.druciunas@vdi.lt vyriausiasis darbo inspektorius dirba
Arvydas Sabaliauskas +37061656123 arvydas.sabaliauskas@vdi.lt vyriausiasis darbo inspektorius dirba
Kęstutis Štuikys +37061656122 kestutis.stuikys@vdi.lt vyriausiasis darbo inspektorius dirba
Kristina Stasytienė +37068721639 kristina.stasytiene@vdi.lt vyriausioji darbo inspektorė dirba
Mantė Ajauskienė +37061401644 mante.ajauskiene@vdi.lt vyriausioji darbo inspektorė dirba
Ligita Klapavščiuk +37066532641 ligita.klapavsciuk@vdi.lt vyriausioji darbo inspektorė dirba
Rūta Butkienė +37061655942 ruta.butkiene@vdi.lt vyriausioji darbo inspektorė dirba
Andrius Pocius +37061610449 andrius.pocius@vdi.lt vyriausiasis darbo inspektorius dirba
Raimondas Rizgelis +37061808477 raimondas.rizgelis@vdi.lt vyriausiasis darbo inspektorius dirba
Arūnas Skučas +37061673265 arunas.skucas@vdi.lt vyriausiasis darbo inspektorius dirba
Marytė Jazukevičienė +37061673379 maryte.jazukeviciene@vdi.lt vyresnioji darbo inspektorė dirba
Neringa Čėsnaitė +37062063089 neringa.cesnaite@vdi.lt vyriausioji darbo inspektorė atostogauja
Neringa Aponienė +37061460657 neringa.aponiene@vdi.lt vyriausioji darbo inspektorė dirba
Rimantė Zdanavičienė +37061618975 rimante.zdanaviciene@vdi.lt vyriausioji darbo inspektorė dirba
Daiva Bartkuvienė +37068264983 daiva.bartkuviene@vdi.lt vyriausioji darbo inspektorė dirba
Andrius Vaitiekaitis +37061610965 andrius.vaitiekaitis@vdi.lt vyriausiasis darbo inspektorius dirba
Gintaras Daubara +37062028614 gintaras.daubara@vdi.lt vyriausiasis darbo inspektorius dirba
Marius Glodas +37068839317 marius.glodas@vdi.lt vyriausiasis darbo inspektorius dirba
Sigitas Leskauskas +37062077876 sigitas.leskauskas@vdi.lt vyriausiasis darbo inspektorius dirba
Nerijus Lašinskas +37061235485 nerijus.lasinskas@vdi.lt vyriausiasis darbo inspektorius dirba
Vytautas Mikelionis +37066531252 vytautas.mikelionis@vdi.lt vyriausiasis darbo inspektorius dirba
Estera Kažemėkaitė +37034354921 marijampole@vdi.lt Administratorė sekretorė dirba
Daiva Šarkienė +37066546926 daiva.sarkiene@vdi.lt vyriausioji darbo inspektorė dirba
Rasa Baležentienė +37061126092 rasa.balezentiene@vdi.lt vyriausioji darbo inspektorė dirba
Jurgita Lukoševičienė +37037338506 jurgita.lukoseviciene@vdi.lt Administratorė sekretorė dirba
Rimantas Kutra +37061673425 rimantas.kutra@vdi.lt Organizavimo ir metodų specialistas dirba
Irma Adžgauskienė +37031573370 alytus@vdi.lt Administratorė sekretorė dirba
Indrė Sakalauskienė +37037338506 indre.sakalauskiene@vdi.lt Administratorė sekretorė dirba