• Konsultacijų tel.: (8 5) 213 9772
  • Pranešk apie nelegalų darbą tel.: (8 5) 213 9750

 

15

Kauno teritorinis skyrius

 

Kauno teritorinis skyrius (darbuotojai: 40) Aušros g. 44, LT-44157 Kaunas, (8 37) 338 506, kaunas@vdi.lt  
VDI konsultacijos teikiamos telefonu (8 5) 213 9772 nuo 9.00 iki 16.00. Prieššventinę dieną ir penktadieniais 1 valanda trumpiau. Pietų pertrauka nuo 12.00 iki 13.00.

Skyriaus darbuotojai

Vardas, pavardė
Vardas, pavardė
Telefonas
Telefonas
E. paštas
E. paštas
Pareigos
Pareigos
Metinės užduotys
Metinės užduotys
Dienos statusas
Dienos statusas
Adas Baliukevičius (8 37) 33 85 07 adas.baliukevicius@vdi.lt skyriaus vedėjas - vyriausiasis darbo inspektorius Užduotys dirba
Virginijus Lukavičius 8 37 338509 virginijus.lukavicius@vdi.lt Patarėjas - vyriausiasis darbo inspektorius atostogauja
Vytautas Gegužis (8 315) 73 370 vytautas.geguzis@vdi.lt Patarėjas - vyriausiasis darbo inspektorius dirba
Albinas Beinarauskas (8 343) 59 782 albinas.beinarauskas@vdi.lt Patarėjas - vyriausiasis darbo inspektorius dirba
Algis Bisikirskas (8 37) 33 85 10 algis.bisikirskas@vdi.lt vyriausiasis darbo inspektorius dirba
Zina Grabauskienė (8 37) 33 85 10 zina.grabauskiene@vdi.lt vyriausioji darbo inspektorė dirba
Mantas Paunksnis (8 37) 33 85 14 mantas.paunksnis@vdi.lt vyriausiasis darbo inspektorius dirba
Aleksandras Riabčinskij (8 37) 33 85 16 aleksandras.riabcinskij@vdi.lt vyriausiasis darbo inspektorius dirba
Eugenijus Šeduikis (8 37) 33 85 11 eugenijus.seduikis@vdi.lt vyriausiasis darbo inspektorius dirba
Kristina Obolevičienė (8 37) 33 85 13 kristina.oboleviciene@vdi.lt vyriausioji darbo inspektorė dirba
Dovilė Kondratienė (8 37) 33 85 18 dovile.kondratiene@vdi.lt vyriausioji darbo inspektorė dirba
Renata Kononova (8 37) 33 85 16 renata.kononova@vdi.lt vyriausioji darbo inspektorė dirba
Tomas Dručiūnas (8 37) 33 85 17 tomas.druciunas@vdi.lt vyriausiasis darbo inspektorius dirba
Arvydas Sabaliauskas (8 37) 33 85 13 arvydas.sabaliauskas@vdi.lt vyriausiasis darbo inspektorius dirba
Kęstutis Štuikys (8 37) 33 85 14 kestutis.stuikys@vdi.lt vyriausiasis darbo inspektorius dirba
Kristina Stasytienė (8 37) 33 85 03 kristina.stasytiene@vdi.lt vyriausioji darbo inspektorė dirba
Mantė Ajauskienė (8 37) 33 85 03 mante.ajauskiene@vdi.lt vyriausioji darbo inspektorė dirba
Ligita Klapavščiuk 8-37 338508 ligita.klapavsciuk@vdi.lt vyriausioji darbo inspektorė dirba
Rūta Butkienė (8 37) 33 85 12 ruta.butkiene@vdi.lt vyriausioji darbo inspektorė dirba
Andrius Pocius (8 37) 33 85 15 andrius.pocius@vdi.lt vyriausiasis darbo inspektorius dirba
Raimondas Rizgelis (8 37) 33 85 17 raimondas.rizgelis@vdi.lt vyriausiasis darbo inspektorius dirba
Arūnas Skučas (8 37) 33 85 19 arunas.skucas@vdi.lt vyriausiasis darbo inspektorius dirba
Marytė Jazukevičienė (8 37) 33 85 19 maryte.jazukeviciene@vdi.lt vyresnioji darbo inspektorė dirba
Neringa Čėsnaitė 831574752 neringa.cesnaite@vdi.lt vyriausioji darbo inspektorė dirba
Daiva Bartkuvienė (8 343) 54 921 daiva.bartkuviene@vdi.lt vyriausioji darbo inspektorė dirba
Neringa Aponienė (8 37) 33 85 12 neringa.aponiene@vdi.lt vyriausioji darbo inspektorė atostogauja
Rimantė Zdanavičienė (8 37) 33 85 18 rimante.zdanaviciene@vdi.lt vyriausioji darbo inspektorė dirba
Andrius Vaitiekaitis (8 37) 33 85 16 andrius.vaitiekaitis@vdi.lt vyriausiasis darbo inspektorius dirba
Gintaras Daubara (8 343) 54 214 gintaras.daubara@vdi.lt vyriausiasis darbo inspektorius dirba
Marius Glodas (8 343) 54 214 marius.glodas@vdi.lt vyriausiasis darbo inspektorius dirba
Sigitas Leskauskas (8 315) 73 371 sigitas.leskauskas@vdi.lt vyriausiasis darbo inspektorius dirba
Nerijus Lašinskas (8 315) 74 752 nerijus.lasinskas@vdi.lt vyriausiasis darbo inspektorius dirba
Vytautas Mikelionis (8 315) 74 668 vytautas.mikelionis@vdi.lt vyriausiasis darbo inspektorius dirba
Estera Kažemėkaitė 834354921 marijampole@vdi.lt Administratorė sekretorė dirba
Daiva Šarkienė (8 315) 73 371 daiva.sarkiene@vdi.lt vyriausioji darbo inspektorė dirba
Rasa Baležentienė (8 315) 74 668 rasa.balezentiene@vdi.lt vyriausioji darbo inspektorė dirba
Jurgita Lukoševičienė (8 37) 33 85 06 jurgita.lukoseviciene@vdi.lt Administratorė sekretorė dirba
Rimantas Kutra (8 37) 33 85 10 rimantas.kutra@vdi.lt Organizavimo ir metodų specialistas dirba
Irma Adžgauskienė (8 315) 73 370 alytus@vdi.lt Administratorė sekretorė dirba
Indrė Sakalauskienė (8 37) 33 85 06 indre.sakalauskiene@vdi.lt Administratorė sekretorė dirba