• Konsultacijų tel.: (8 5) 213 9772
  • Pranešk apie nelegalų darbą tel.: (8 5) 213 9750

 

14

Vilniaus teritorinis skyrius

 

Vilniaus teritorinis skyrius (darbuotojai: 32) Kauno g. 1A, LT-01314 Vilnius, (8 5) 210 4721, vilnius@vdi.lt  
VDI konsultacijos teikiamos telefonu (8 5) 213 9772 nuo 9.00 iki 16.00. Prieššventinę dieną ir penktadieniais 1 valanda trumpiau. Pietų pertrauka nuo 12.00 iki 13.00.

Skyriaus darbuotojai

Vardas, pavardė
Vardas, pavardė
Telefonas
Telefonas
E. paštas
E. paštas
Pareigos
Pareigos
Metinės užduotys
Metinės užduotys
Dienos statusas
Dienos statusas
Ramūnas Rakauskas +37061656103 ramunas.rakauskas@vdi.lt skyriaus vedėjas - vyriausiasis darbo inspektorius Užduotys dirba
Diana Leitaitė +37061657081 diana.leitaite@vdi.lt Patarėja - vyriausioji darbo inspektorė dirba
Rimantas Tebėra +37061580394 rimantas.tebera@vdi.lt Patarėjas - vyriausiasis darbo inspektorius dirba
Irena Pluktienė +37061580405 irena.pluktiene@vdi.lt vyriausioji darbo inspektorė dirba
Vilius Žlioba +37061866295 vilius.zlioba@vdi.lt vyriausiasis darbo inspektorius atostogauja
Jurga Balčiūnienė +37061579594 jurga.balciuniene@vdi.lt vyriausioji darbo inspektorė dirba
Jūratė Paulavičienė +37061580404 jurate.paulaviciene@vdi.lt vyriausioji darbo inspektorė dirba
Justas Valaskevičius +37061580476 justas.valaskevicius@vdi.lt vyriausiasis darbo inspektorius atostogauja
Alvydas Montrimavičius +37061580566 alvydas.montrimavicius@vdi.lt vyriausiasis darbo inspektorius dirba
Reda Gagienė +37061459013 reda.gagiene@vdi.lt vyriausioji darbo inspektorė dirba
Gabija Leščinskaitė +37061582082 gabija.lescinskaite@vdi.lt vyriausioji darbo inspektorė dirba
Diana Juodkaitė +37061866469 diana.juodkaite@vdi.lt vyriausioji darbo inspektorė dirba
Tomas Valeika +37061125634 tomas.valeika@vdi.lt vyriausiasis darbo inspektorius dirba
Loreta Klangauskienė +37061555413 loreta.klangauskiene@vdi.lt vyriausioji darbo inspektorė dirba
Kastytis Bliznikas +37061580365 kastytis.bliznikas@vdi.lt vyriausiasis darbo inspektorius dirba
Virginija Šileikienė +37061555416 virginija.sileikiene@vdi.lt vyriausioji darbo inspektorė dirba
Giedrius Kriūnas +37061579604 giedrius.kriunas@vdi.lt vyriausiasis darbo inspektorius dirba
Jelena Kujalienė +37061601054 jelena.kujaliene@vdi.lt vyriausioji darbo inspektorė dirba
Gintaras Zaveckis +37061582090 gintaras.zaveckis@vdi.lt vyriausiasis darbo inspektorius dirba
Ramutė Čėplienė +37069532338 ramute.cepliene@vdi.lt vyriausioji darbo inspektorė dirba
Vida Jankauskienė +37061579976 vida.jankauskiene@vdi.lt vyriausioji darbo inspektorė dirba
Rolandas Liepuonius +37061441633 rolandas.liepuonius@vdi.lt vyriausiasis darbo inspektorius dirba
Voitechas Salnikas +37061959535 voitechas.salnikas@vdi.lt vyriausiasis darbo inspektorius dirba
Žydrūnas Mikulskis +37068287570 zydrunas.mikulskis@vdi.lt vyriausiasis darbo inspektorius dirba
Vladislovas Vaišnoras +37061980915 vladislovas.vaisnoras@vdi.lt vyriausiasis darbo inspektorius dirba
Roman Utovka +37068270034 roman.utovka@vdi.lt vyriausiasis darbo inspektorius dirba
Honorata Česlava Kolodinskaja +37052104721 honorata.kolodinskaja@vdi.lt Administratorė sekretorė dirba
Andrej Bondarenko +37069881483 andrej.bondarenko@vdi.lt vyriausiasis darbo inspektorius dirba
Gintaras Semėnas +37062088769 gintaras.semenas@vdi.lt vyriausiasis darbo inspektorius dirba
Karina Palaimė +37062075724 karina.palaime@vdi.lt vyriausioji darbo inspektorė dirba
Liana Starkevičiūtė +37052104721 liana.starkeviciute@vdi.lt Administratorė sekretorė dirba
Birutė Micevičiūtė +37061253038 birute.miceviciute@vdi.lt vyriausioji darbo inspektorė dirba