• Konsultacijų tel.: (8 5) 213 9772
  • Pranešk apie nelegalų darbą tel.: (8 5) 213 9750

 

14

Vilniaus teritorinis skyrius

 

Vilniaus teritorinis skyrius (darbuotojai: 31) Kauno g. 1A, LT-01314 Vilnius, (8 5) 210 4721, vilnius@vdi.lt  
VDI konsultacijos teikiamos telefonu (8 5) 213 9772 nuo 9.00 iki 16.00. Prieššventinę dieną ir penktadieniais 1 valanda trumpiau. Pietų pertrauka nuo 12.00 iki 13.00.

Skyriaus darbuotojai

Vardas, pavardė
Vardas, pavardė
Telefonas
Telefonas
E. paštas
E. paštas
Pareigos
Pareigos
Metinės užduotys
Metinės užduotys
Dienos statusas
Dienos statusas
Ramūnas Rakauskas (8 5) 210 4735 ramunas.rakauskas@vdi.lt skyriaus vedėjas - vyriausiasis darbo inspektorius Užduotys dirba
Diana Leitaitė (8 5) 210 4748 diana.leitaite@vdi.lt Patarėja - vyriausioji darbo inspektorė dirba
Rimantas Tebėra (8 5) 210 4727 rimantas.tebera@vdi.lt Patarėjas - vyriausiasis darbo inspektorius dirba
Irena Pluktienė (8 5) 210 4738 irena.pluktiene@vdi.lt vyriausioji darbo inspektorė dirba
Vilius Žlioba (8 5) 210 4741 vilius.zlioba@vdi.lt vyriausiasis darbo inspektorius dirba
Jurga Balčiūnienė (8 5) 233 7836 jurga.balciuniene@vdi.lt vyriausioji darbo inspektorė dirba
Jūratė Paulavičienė (8 5) 233 5810 jurate.paulaviciene@vdi.lt vyriausioji darbo inspektorė dirba
Valentas Jakavonis (8 5) 210 4740 valentas.jakavonis@vdi.lt Organizavimo ir metodų specialistas dirba
Justas Valaskevičius (8 5) 210 4745 justas.valaskevicius@vdi.lt vyriausiasis darbo inspektorius dirba
Alvydas Montrimavičius (8 5) 210 4732 alvydas.montrimavicius@vdi.lt vyriausiasis darbo inspektorius dirba
Reda Gagienė (8 5) 233 7837 reda.gagiene@vdi.lt vyriausioji darbo inspektorė dirba
Gabija Leščinskaitė (8 5) 210 4739 gabija.lescinskaite@vdi.lt vyriausioji darbo inspektorė dirba
Diana Juodkaitė (8 5) 233 5693 diana.juodkaite@vdi.lt vyriausioji darbo inspektorė dirba
Tomas Valeika (8 5) 210 4750 tomas.valeika@vdi.lt vyriausiasis darbo inspektorius dirba
Loreta Klangauskienė (8 5) 210 4736 loreta.klangauskiene@vdi.lt vyriausioji darbo inspektorė dirba
Kastytis Bliznikas (8 5) 210 4720 kastytis.bliznikas@vdi.lt vyriausiasis darbo inspektorius dirba
Virginija Šileikienė (8 5) 210 4734 virginija.sileikiene@vdi.lt vyriausioji darbo inspektorė dirba
Giedrius Kriūnas (8 5) 210 4745 giedrius.kriunas@vdi.lt vyriausiasis darbo inspektorius dirba
Jelena Kujalienė (8 5) 210 4734 jelena.kujaliene@vdi.lt vyriausioji darbo inspektorė dirba
Gintaras Zaveckis (8 5) 210 4729 gintaras.zaveckis@vdi.lt vyriausiasis darbo inspektorius dirba
Ramutė Čėplienė (8 5) 210 4743 ramute.cepliene@vdi.lt vyriausioji darbo inspektorė dirba
Vida Jankauskienė (8 5) 233 5699 vida.jankauskiene@vdi.lt vyriausioji darbo inspektorė dirba
Voitechas Salnikas 85 210 4747 voitechas.salnikas@vdi.lt vyriausiasis darbo inspektorius dirba
Rolandas Liepuonius (8 5) 210 4726 rolandas.liepuonius@vdi.lt vyriausiasis darbo inspektorius dirba
Žydrūnas Mikulskis (8 5) 210 4723 zydrunas.mikulskis@vdi.lt vyriausiasis darbo inspektorius dirba
Vladislovas Vaišnoras 85 233 5699 vladislovas.vaisnoras@vdi.lt vyriausiasis darbo inspektorius dirba
Roman Utovka (8 5) 210 47 25 roman.utovka@vdi.lt vyriausiasis darbo inspektorius dirba
Andrej Bondarenko (8 5) 210 4723 andrej.bondarenko@vdi.lt vyriausiasis darbo inspektorius dirba
Honorata Česlava Kolodinskaja (8 5) 210 4721 honorata.kolodinskaja@vdi.lt Administratorė sekretorė dirba
Gintaras Semėnas 852104722 gintaras.semenas@vdi.lt vyriausiasis darbo inspektorius dirba
Karina Palaimė 852335697 karina.palaime@vdi.lt vyriausioji darbo inspektorė dirba