• Konsultacijų tel.: (8 5) 213 9772
  • Pranešk apie nelegalų darbą tel.: (8 5) 213 9750

 

Projektas „Dirbsiu saugiai“ – nuotolinės 2021 m. pamokos   2021-03-30

Valstybinė darbo inspekcijos projektas „Dirbsiu saugiai“ skirtas ugdyti saugaus darbo kultūrą, supažindinant 5–6 klasių moksleivius su darbuotojų saugos ir sveikatos pagrindais, su dažniausiai kylančiais pavojais darbe, namų, mokymosi aplinkoje ir būdais, kaip jų išvengti. Nors iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti, kad šią temą pristatyti 5–6 klasių moksleiviams sudėtinga, tačiau ir projekto iniciatoriai, ir projekto partneriai stengiasi tai daryti ir informatyviai, ir žaismingai.

Ši švietėjiška VDI iniciatyva apjungia saugaus darbo pamokas ir specialiai projektui skirtą viktoriną.
Saugaus darbo pamokas veda VDI darbo inspektoriai kartu su projekto partnerių – socialiai atsakingų į įmonių atstovais. Jie moksleiviams pasakoja apie jų darbovietėse galimus pavojus, pademonstruoja įmonėse naudojamas apsaugos priemones, atskleidžia, kodėl darbuotojų saugos ir sveikatos klausimai yra svarbūs.
Labiausiai projekte pasižymėjusiai vienai penktai ir vienai šeštai klasei įteikiamas VDI įsteigtas apdovanojimas „Saugiausia klasė“.

Šiemet Valstybinė darbo inspekcija vėl kviečia klases registruotis (registracijos anketą pildo mokytojas) į nuotolines saugaus darbo pamokas, kurios vyks 2021 m. balandžio 12– 28 dienomis.
Šiemet VDI darbo inspektoriai kartu su projekto partneriais parengs 50 nuotolinių pamokų.
Dėl registracijos ir kitais su projektu susijusiais klausimais prašome kreiptis į Agnė Kiškytė-Rarivanę, el. p.  [email protected] arba tel.: (8 5) 213 9771, 8 698 73025.