• Konsultacijų tel.: (8 5) 213 9772
  • Pranešk apie nelegalų darbą tel.: (8 5) 213 9750

 

 

03-10-2022

Praėjusią savaitę iš įmonių gauti pranešimai apie nelaimes darbe


Praėjusią savaitę Valstybinėje darbo inspekcijoje (2022 m. spalio 3 d. 8 val. duomenimis) gauti pranešimai, kad įvykių darbe metu buvo sunkiai pakenkta 4 darbuotojų sveikatai.

Sunkiai sužaloti:

Rugsėjo 29 d. AB „K. P.“ (Kaunas) mašinų operatorius vairavo frezą ir su kitais darbuotojais remontavo kelio duobes. Bevažiuojant nuo vienos duobės prie kitos,  frezą lenkė lengvasis automobilis ir ją kliudė. Nuo smūgio darbuotojas buvo nublokštas iš frezos ant kelio. Įvykio metu buvo sunkiai sužalotas.
                                 
Valstybinei darbo inspekcijai tik praėjusią savaitę pranešta, kad:

Rugsėjo 16 d. UAB „A.“ (Panevėžio raj.) darbuotojas statybos objekte plaktuku kalė vandens grąžto metalinę detalę, nuo kurios atskilusi metalo skeveldra, pataikė darbuotojui į akį ir ją sunkiai traumavo.

Rugpjūčio 16 d. UAB "A. T." (Kaunas) vairuotojas ekspeditorius vairuodamas vilkiką greitkelyje Belgijoje atsitrenkė į prieš jį važiavusią transporto priemonę. Eismo įvykio metu darbuotojas sunkiai susižalojo.

Rugsėjo 15 d. UAB „I. L.“ (Vilnius) Panevėžio kulinarijos gamybiniame centre technikos grupės darbuotojas vyniojo plovimo žarną. Eidamas atbulomis užkliuvo už įrenginio, griuvo ant jo ir sunkiai susižalojo.

 

Visos naujienos ir renginiai